SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz lalus, są wśród nas zawodowe sportsmenki, ba, konkretnie to dziewczyny z tytułami MP w LA i MT, nie wspominając o chłopakach z takimi samymi tytułami i osoby te mają jednak nieco inne zdanie niż ty i nie widzą zależności pomiędzy treningami pod swoje dyscypliny a treningami, które sa przedmiotem obecnej dyskusji. Mniejsza z tym. Nie o mowa tutaj przecież o innych dyscyplinach, ale o amatroskich crossfitach i treningach siłowych.

Bardzo, bardzo mi przykro, że wszystkie nasze wypowiedzi pisane w dobrej wierze, nawet z troską o twoje zdrowie (!!!) odbierasz jako atak lub umyślne poniżanie swojej osoby Twój komentarze pod adresem Ani i mnie do przyjemnych też nie należały
Być może faktycznie, masz problem z wyrażaniem się i zrozumieniem/interpretacją wypowiedzi w języku polskim... Nie wiem i nie chcę w to dalej brnąć, bo czuję, że i tak nie da się nam z tobą znaleźć wspólnego języka
Dlatego doszłam do wniosku, że lepiej będzie, jeśli w ogóle przestanę się wypowiadać w twoim dzienniku, bo z wielką dozą prawdopodobieństwa zinterpertujesz moje uwagi i kometarze jako wyśmiewanie się, złośliwośći, tudzież sarkastyczne próby poniżenia twojej osoby

Niemniej, życzę ci powodzenia we wszystkim, w może okazać się ci potrzebne
I mam nadzieję, że chociaż tym razem zostanie to przez zinterpretowane właściwie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
spojrzałam na ten plan na roztrenowanie...jeśli możesz to nagraj kilka z tych ćwiczeń przede wszystkim przysiad,mc na prostych,wiosło,a także chciałabym zobaczyć wznosy bokiem...jeśli to oczywiście nie problem
Pamiętaj również,żeby zmniejszyć obciążenia i to gdzieś o połowę.Trzeba wbić do główki,że im prędzej nauczymy się i załapiemy właściwą technikę tym prędzej przyjdzie na progres w ciężarze

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Lalus tydzień 4 robisz i po tym ten trening, chyba ze już twoje ciało krzyczy o przerwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Zajety weekend.
Przykro mi Martucca, zle mnie odebralas.
Ja nikogo nie nie lubie,jestem osoba nie konfliktowa zazwyczaj i pierwszy raz w moim zyciu ktos mi powiedzial ze bylam zlosliwa wobec kogos specjalnie hmmm..... nie oto mi chodzilo,tylko odpowiadalam na pytania i sie tlumaczylam. no ale trudno.

------------------------------------------------------------------
Zalegle wpiski :


DZIEN 53 Dzien Niski





cynk,tran,enzymy, Vitamina D,E,Magnez,Selenium,

Warzywa w kazdym posilku
mnieszek lekarski, melissa, mieta, zielona, herbata z kopru i pokrzywy, kawa x3

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-02-27 19:20:47

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-02-27 20:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249


DZIEN 54 Dzien Wysoki

cynk,tran,enzymy, Vitamina D,E,Magnez,Selenium,

plus 2 kawalki roznego tortu, po pierwsze nie wypadalo odmowic a po drugie mialam ochote i potraktowalam to jak cheat meal plus 2 piwa

Warzywa w kazdym posilku
mnieszek lekarski, melissa, mieta, zielona, herbata z kopru i pokrzywy, kawa x2
------------------------------------------------------------------

Pomiary:

Waga 60 -1
Obwod Biodra : 90.cm 0
Obwod uda : 54 cm 0
Obwod lydki : 35cm 0
Biceps: 30,5 cm +0.5
Przedramie: 24 cm 0
nad pepkiem 81 cm 0
pod pepkiem 87.5cm -0.5
Poziom tkanki tluszczowej : 22.5% 0
------------------------------------------------------------------
SILOWNIA

Rower:20km

Dzien3, Tydzien3

1a. Split squat 6x4 *
1b. zarzut sztangielki w wykroku 6 na noge:8.5/9.75/9.75/11
1c. Wypady z przeskokiem 12
1d. Wejscie na stopien 15 razem
1e. Mountain climbers max30ske
2. uganianie ramion naprzemienne ze sztangielkami 4x8 na reke:8.5/8.5/8.5/6
3. prostowanie ramion na wyciagu 4x10:20/20/20/20

Ok pol soboty spedzilam na sprawdzaniu cwiczen,technika itd. i okazalo sie ze niektore cwiczenia robilam nie poprawnie, podeszlam do nich zbyt pochopnie,moja technika i postawa ma wiele do zarzucenia, widze to teraz,przedtem bylam przekonana ze robie poprawnie bo na prawde sie przykladalam do cwiczen ale i takie je zle wykonywalam. trudno, porawie sie bo zalezy mi na tym zeby wszystko poprawnie zrobic.
vena dzieki za rady, poslucham sie, obnize ciezar,szczegolnie przysiady, tu mam proble z postawa, garbie na maksa, widze to teraz,ale z garbieniem to mam problem od dawna (pozostalosc po lyzwiarstwie), mam jakies miesnie za bardzo zbudowane a jakies za malo oraz zaokraglenie dolnego odcinka plecow, dostalam od fizjo cwiczenia na wyrownanie pare lat temu, ale pocwiczylam i jak plecy przestaly bolec to przestalam.
Wracajac do treningu:
*Split squat -ha to cwiczenie to totalnie zle robilam, myslslam ze to jest to samo co sumo squat! Tu jest problem bo mam uszkodzona lewa stope i jak za bardzo zginam to mnie boli.
-ach co do filmow to vena cwiczenia typu wioslowanie,wyciskanie itd zostaly mnie nauczone przez znajomego oraz chlopakow na silowni wiec tu z technika jest ok bo mnie zawsze korygowali ale jesli chodzi o przysiady czy martwe ciagi to moi chlopaki takich cwiczen nie robia wiec te cwiczenia zostaly mnie nauczone przez instruktorow wiec tu mam braki odpowiedniej techniki.
vena 2 filmiki jak chcialas,zrobione podczas sobotniego treningu,wiec tylko takie demo zrobilam,podnoszenie bokiem,zaduzo zabawy w edytowaniu twarzy,o niektore cwiczenia jestem pewna, bo nauczone dawno, o podnoszenie bokiem czy przodem jest jedno znich.









Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-02-27 21:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
ustawiłaś filmy jako prywatne i nie da się ich włączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
faktycznie prywatne filmiki są

Wiesz czasami zdarza się,że jesteśmy pozostawione same sobie,ale żyjemy w czasach,gdzie dostęp do internetu ma praktycznie każdy i chociażby na YT można najpierw poobserwować wykonanie danego ćwiczenia chociaż niestety nie wszystkie będą stanowić wzorzec do naśladowania
Nagrywanie filmików jest naprawdę świetną sprawą,bo podczas wykonywania ćwiczenia nie widzisz dokładnie z boku jak robisz.Może wydawać się,że robimy poprawnie,a tak naprawdę okazuje się zupełnie inaczej.
Nagrywaj przede wszystkim dla samej siebie,bo tylko tak dostrzeżesz najprędzej błędy i szybko poprawisz

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Juz zmienilam
fakt jak siebie widze na filmach to na prawde widze ze zle robie,dobry pomysl tylko ze nie zawsze mam mozliwosc nagrac. temu wszystko w sobote nagralam bo sama bylam. bede siebie nagrywac w kazdej mozliwej chwili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wczoraj zjadlas ciasto i wypilas piwo?
Zmierz sie prosze jeszcze raz za dwa dni, zanim podejme jakas decyzje w stosunku do twojej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
ok pomiary powtorze we wtorek,ciasto wiem nie powinnam ale nie moglam odmowic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium