SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie jest zle z tym brzuchem a tak w ogole wychudlas jak cholera, koniec ujemnych kalorii
dodasz niedlugo do zera i tak bedziesz jechac, czas zmienic proporcje sylwetki troche plecy zbudujemy zaraz ładniej bedzie wygladało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
No wszedzie chuda oprocz brzucha, za niedlug to moje nogi odmowia posluszenstwa albo sie polamia co do miesni to jak najbardziej chce
Brzuch na zdjeciach lepszy niz zawsze bo jest bez wzdec a i tak jest tragedia.

No nic, dzisiaj dostalam miesiaczke,ale prowdopodbnie zasluga tabsow. troche mi nie pasi bo mialam isc na laser a tu kicha i bede musiala i tak zaplacic. oraz nie wiem jak pomiary sa prawdopodobne teraz??

POMIARY

Waga 59 -1
Obwod Biodra : 91 0
Obwod uda : 51.5
Obwod lydki : 32.5cm -0.5
Biceps: 29.5 cm
nad pepkiem 77 cm 0
pod pepkiem 85 cm 0

brzuch nic nie zmalal co mnie zaskoczylo bo moim zdaniem jest mniejszy, mierzylam 2 razy dla pewnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Przyjać musisz do wiadomości ze czesc tego co ci chudnie nei bedzie widoczne w pomiarach, poporstu masz szerokie zebra zobacz cobie obwod na wysokości dolnych zeber, twoj akatka nie schodzi mocno w dol co nie pozwala na wciecie sie talii, mam po ciazyto samo , zebra mi sie rozeszły
i po prostu nawet jak ci bedzie spadac brzuch to pomiary beda sie zmieniac nieznacznie.

Znowu schudłas po tej diecie
Dodawaj teraz miesa tluszczu dodawaj kalorii

Trening jaki masz- plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
A widzisz nigdy tak o tym nie myslalam, trudno, o talii to ja dawno przestalam marzyc ale o pozbyciu sie tluszczu to nadal mam nadzieje

treningu nie mam jakiego takiego, teraz robilam same aero i pilates bo sily nie mam, strasznie oslabiona, oraz myslalam ze jak jestem na tak niskich kaloriach i malo bialka to myslalam ze silowe to bez sensu. troche tez mi motywacji brak,ale to chyba ze wzgledu diety i tabletek.

Od jutra wprowadzam mieso czerwone, podbije kalorie, juz sie doczekac nie moge!!


co do treningu to moze mi cos zaproponujesz? bo chce wrocic na silowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
3x w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Moze byc 4

------------------------------------------------------------------
DZIEN 6
oczyszczanie

Od jutra wprowadzenie nowych produktow juz myslalam ze ten dzien nie nastapi

30min rower w terenie a raczej walka z wiatrem, deszczem i prawie flakiem na tylne oponie.

Obli a co sadzisz o przetworach, tzn jadlam jak bylam w Polsce salatke zrobione przez moja mame i byla niebo w gebie, tylko nie jestem pewna czy to zdrowe itd. zalewa miala cukier ale jesli bym cukru nie dala i oliwe z oliwek i ocet, byloby ok?

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-09-03 22:58:04

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-09-03 23:01:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
szczypte cukru mozesz, to dodaje smaku przetworom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN 7
oczyszczanie

Dzisiaj nareszcie najadlam sie, tzn z umiarem bo ja to juz chyba nawet nie potrafie sie najesc Mieso czerwone dawno nie jadlam bo zawsze do bilansu mi nie pasowalo wiec mialam pyszne obiadki z nim zrobione. Brzuch jak na razie super, zadnych wzdec,tylko troche gazow.
A Obli dalej ryz mam jesc, 2 x 4 ? a i jutro beda urodziny obchodzone u mnie w domu i teraz pytanie, czy moge sie poczestowac malym kawalkiem ciast czy to totalnie bedzie no no?

A tak to dzien spedzony bez zadnego ruchu oprocz godzinnego spaceru oraz gotowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz, tylo wiesz... po tym wszytskim gdy brzuch ok, mozesz sie spodziewac po cieście problemów gastrycznych.

Jedz sobie ryz nie szkodzi ci mozesz go zostawic w diecie i komponowac dowolnie, beda produkty dochodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Super dzieki :) Ciasta to tylko kawalatek , nawet nie to ze chce tylko zeby nie mowili ze mam obsesje ;)
Jak na razie to moj brzuch swietnie,zadnych problemow.
---------------
Obli a na gazy mam tez zwracac uwage? bo kurczebrzuch niby ok, ale jestem pelan gazow :(

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-09-05 15:34:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium