SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
haha a wiesz myslalam zeby ugotowane na twardo jaja wziasc bo pamietam moja mama tak robila jak w podroz jechalismy tylko nie wiem jak dlugo moge je tak miec zeby sie nie zepsuly no io ten zapach jaj tez taki nie przyjemny

------------------------------------------------------------------
DZIEN 21

2000kcal




DNT

warzywa plus suple



Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-10-03 21:57:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249


DZIEN 22

2000kcal


warzywa plus suple


------------------------------------------------------------------
SILOWNIA

1. przysiad 10x10 - 42.5kg
2. MC romanian 2-3 serie rozgrzewkowe 5x-10 - 57.5kg

Nawet mi dobrze poszlo, potem zalowalam ze wiecej nie dalam bo to ostani raz byl, nogi mialam jak z waty ale zakwasow raczej nie bedzie


aaaa i zablokowali mi w pracy sfd ((((( nie wiem jakim cudem

Nastepne odkrycie zywnosciowe: papryka - no no

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-10-04 23:38:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
no to obie się objadamy teraz na 2000kcal

ja teraz trochę inne priorytety, ale nie ukrywam, że chciałabym kiedyś poczuć ten Twój trening obwodowy

urlopik-aby był to naprawdę owocny i dobry czas dla Ciebie i bliskich!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
no sproboj sobie kiedys, ja go bardzo lubie a spocona jestem bardziej niz po cardio i nogi mam jak z waty.
urlopik zaczyna sie w piatek, 3 tygodnie laby, ciekawe jak sobie poradze bez silowych, znajomi sie smieja ze bede meble w hotelu przezucac

------------------------------------------------------------------

DZIEN 23

2000kcal





warzywa plus suplementy
-----------------------------------------------------------------
SILOWNIA


1. wyciskanie klatka sztangielki 4x10 : 12/12/12/12
2. opuszczanie oraz podciaganie 8 x 3
3. wyciakanie na barki 4x10 - 8kg
4. wiosło sztangielka w opadzie tulowia 3x8-10 14/14/16/16
5. shoulder box 3x 6 - 4/4/4

klatke musialam zrobic sztangielkami bo mnie strasznie nadgarstek bolal, zwiazalam reke tasma ale i tak bolal jak prostowalam rece, czasami tak mi sie dzieje tyle nie wiem od czego to.
zadnej progresji nie bylo, nie dawalam rade nic powyzszyc a szkoda



Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-10-05 23:46:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
gdzie się wybierasz lalusiu ze taka dluga podroz Cie czeka?
jajca gotowane to spokojnie caly dzien wytrzymaja a nawet i dluzej. ja sie juz w ogole nie szczypie kto i jak sie na mnie patrzy jak wyciagam moje zarelko, a co do zapachu... no coz kanapke z kielbacha albo pizze tez czuc w calym samolocie, wiec kurka co sie tam szczypac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Indonezja Chyba tak zrobie i wezme te jajka tylko glupio mi bedzie z tym zapachem , juz mam chipsy wolowe zrobione oraz ususzylam marchewke i pietruszke wiec moze glodowac nie bede.
Mam nadzieje ze po dzisiejszym treningu tyleczek nie bedzie mnie bardzo bolal bo nie wiem jak usiedze tyle godzin
Jak dam rade sie dzisiaj do konca spakowac to w piatek bede miec 2 godz wolnego czasu i planuje chociz polowe obwodu zrobic....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a wezcie.. nie ma gorszego smrodu niz pizza zamówiaona, nie wiem czemu, opakowania trzeba na zewnatrz wystawiac.
Domowa tak nei jedzie, ciekawe czego dodaja
Wszytsko ma swój smrodek, ale jajca.. wachalam teraz moje nie smierdza, albo nie zwracam na to uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
no co ty pizza dla mnie pachnie!!! uwielbiam ten zapach, pizze zreszta tez tylko ktos mi jej jesc nie pozwala jaj smierdza, ja nosze do pracy i jak wyciagam to musze do okna isc zjesc bo sie dra na mnie ze biuro smierdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Indonezja
oj obudzilas moje wspomnienia, kiedys moj facet byl Indonezyjczykiem a w jakie rejony konkretnie sie wybierasz?

przyszlo mi do glowy ze przeciez ser zolty ma tez duzo bialka i jest bardzo mile widziany jako lagodna dla nosa przekaska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no i whey w shejkerze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium