SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
ok dzieki Iza





DZIEN 35 Dzien Sredni

cynk,olej rybi,Vitamina D,E,Magnez,Selenium,krople - bladderwrack

Warzywa w kazdym posilku w tym kiszone
mnieszek lekarski, melissa, mieta, zielona, herbata z kopru i pokrzywy
----------------------------------------------------------------
SILOWNIA

1godz aero : interwaly-bierznia,orbiterek,wioslarz
------------------------------------------------------------------

Pomiary:


Waga 63.4 +1.4
Obwod Biodra : 94.cm +1.5
Obwod uda : 55 cm 0
Obwod lydki : 35.5 cm 0
Biceps: 30.5 cm -0.5
Przedramie: 24 cm 0
nad pepkiem 88cm +1
pod pepkiem 90cm +2
Poziom tkanki tluszczowej : 23% 0

Jutro pomierze jeszcze raz bo jestem nadeta,strasznie mi brzuch wydelo. nie zalamuje sie bo czuje ze cos z moim brzuchem jest nie tak dzisiaj.


Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-02-07 23:26:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wlasnie nie za bardzo rozumiem czemu mierzysz sie wiezorem, wieczorne pomiary sa w ogole nieadekwatne do sytuacji.
Rano najczesciej jest najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
a to nie wiedzialam, mi wieczorem najlepiej,rano nigdy nie mam czasu i tak sie spozniam do pracy.w takim razie pomiary musze robic na weekend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w weekend
wieczorem moga sie roznic znacznie nawet miedzy poszczegolnymi wieczorami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
ok w takim razie z poniedzialku zmieniam na sobote ;)rano to ja zawsze malo waze jak kiedys rano wstalam na wage to bylo 61 ;)i temu zaczelam pomiary robic wieczorem bo zdawalo mi sie bardziej prawdopodobne
a co myslisz zebym sobie jednak te jelita sprawdzila, bo ten brak spadkow to jest troche niepokojacy,kurka nie wiem, zapyerdalam na silowni,dieta scisle trzymana,a tu nic.nie zebym tracila cierpliwosc ale wiesz o co mi chodzi,jakies benefity tego wszystkiego by mi sie przydaly

a i jeszcze pytanie czy slyszalas o czyms takim co ma cukier zastapic: jedno to:Rapadura Sugar a drugie Xylitol, wlasnie w cantynie ze sklepu z drwoa zywnoscia mielismy pokaz i tam to promowali, tak tylko z ciekawosci sie pytam co ty o tym sadzisz
a tak pozatym to mamy tydzien zdrowej zywnosci i sportu w pracy
oraz moje beztroskie surfowanie po forum sie wkrotce skonczy b dostalam promocje ktora jeszcze nie zaakceptowalam , wiec skoncza mi sie luzy w pracy wiec bede musiala znalezc czas w domu
Dzisiaj bedzie moj pierwszy dzien garazowej zabawy, jestem podekscytowana!!!!

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-02-08 12:47:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Rapandura to po prostu zastrzeżona marka cukru trzcinowego nierafinowanego,
Xylitol jest sztucznym słodzikiem.

Jezli uwazasz ze masz cos nei tak z jelitami to sprawdz, chyba nie sa to mile badania , ale poki cos sie w nich dzieje poty jednak uwazam ze powinnas trzymac sie z dala od nabialu i glutenu az sie nie uspokoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
to trzymac sie od nich z daleka nie uzywam cukru ale czasami jak dla gosci ciasto bym piekla to myslalam zeby moze tego uzyc, a widzisz ci ludzie tak chwalily te produkty ze niby sa takie zdrowe i nawet diabetycy moga je uzywac.
tzn pisalas kiedys ze znalas jakas laske co nie chudla i cos z jelitami bylo nie tak, bo kolonoskopie i endoskopie mialam obione w tamty roku jak u mojej mamy stierdzono raka jelita grubego, te badania nie byly az takie nieprzyjemne bo mnie uspili no i wsystko wyszlo u mnie ok,ale ty o jakis innych badaniach mi pisalas.

-----------------------------------------------------------------
DZIEN 36 Dzien Wysoki




cynk,olej rybi,Vitamina D,E,Magnez,Selenium,krople - bladderwrack

Warzywa w kazdym posilku w tym kiszone
mnieszek lekarski, melissa, mieta, zielona, herbata z kopru i pokrzywy

------------------------------------------------------------------
SILOWNIA
DZIEN 1,Tydzien 1

Dzien1.

Rozgrzewka- skakanka

1a przysiad 6-50/55/55/55
1b. zarzut silowy 6-26/26/26/26
1c. Przysiad z wyskokiem 12x4
1d. skok dosiezny 20x4
1e. Przysiady bez obciazenia max w 30sek -22/22/20/18
2. wyciskanie sztangi lezac 4x 22.5/25/27.5/30(8razy)
3. przyciaganie drazka dolnego do mostka - zastapilam z Bent over Row4x10 -26/28.5/28.5/28.5
4. rozpietki na skosie dodatnim 3x 10 -6kg/6/6/6
5. sciaganie drazka gornego -zastapilam opuszczanie na drazku 5x5 -tylko 3x5

Ok

Trening faktycznie bardzo ciezki,tzn wyczerpujacy. nogi byly skatowane na maxa, szczegolnie jak robilam skok dosiezny to az siadalam
reszta poszla mi fajnie,zadowolona jestem z wyciskania sztangii, chyba sie silniejsza robie. mam maly wybor jesli chodzi o ciezary, a wiec rozpietki tylko 6kg moge zrobic bo potem juz sa tylko ciekie chyba 12. mam podstawki na przysiady,tylko nie ma gabki i mi sie wzyna do plecow,musze sie przyzwyczajic.ogolem to poszlo fajnie, tylko zimno bylo no i opuszczanie na drazku czy moge zmienic kolejnosc bo naprawde to jako ostatnie cwiczenie to z ledwoscia dalam rade!


Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-02-09 12:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN 37 Dzien Sredni





cynk,olej rybi,Vitamina D,E,Magnez,Selenium,krople - bladderwrack

Warzywa w kazdym posilku w tym kiszone
mnieszek lekarski, melissa, mieta, zielona, herbata z kopru i pokrzywy

------------------------------------------------------------------

Silownia

30min Express Spinning

------------------------------------------------------------------
Jestem cala obolala, z ledwoscia zrobilam spinning, nie dawalam rady a na dodatek zrobilam sie glodna,tzn caly dzien wczoraj chodzilam glodna, nie moglam zaspokojic glodu Takze czuje sie fizycznie zmeczona, tzn nie mam energii,chodze spac bardzo wczesnie a i tak rano zledwoscia sie z lozka zwlekam.
Ostanio jakos brzuch mi nadyma z rana,jest to denerwujace,szczegolnie dzisiaj czuje sie jak balon
nie wiem czy to z powodu wczorajszego glodu czy jak.
Mam stresujacy okres w pracy ostatnio i moze to jest tego przyczyna. czy ma ktos jakis dobry sposob na nerwy? bo ja kurvicy ostanio dostaje w pracy!!

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-02-10 09:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN 38 Dzien Wysoki





cynk,olej rybi,Vitamina D,E,Magnez,Selenium,krople - bladderwrack

Warzywa w kazdym posilku w tym kiszone
mnieszek lekarski, melissa, mieta, zielona, herbata z kopru i pokrzywy

------------------------------------------------------------------

Silownia

Rozgrzewka - skakanka

Dzien2.
1a RDL 4x 6- 60/70/70/70/70
1b. podrzut sztangieli jednoracz po 4 x6 na reke :8.5/8.5/8.5/8.5
1c. Goodmorning jump (ze sztanga)4X12:20/20/20/20
1d. Skok w dal 15
1e. Wznosy nog z opadu max w 30sek
2. wyciskanie sztangielek siedzac ze skretem (Arnoldki) 4x 8 : 8.5/7.25/7.25/7.25
3. wznosy ramion bokiem 3x8 : 8.5/8.5/8.5/8.5


Myslalam ze sie nie pozbieram po tym treningu!
Nie jestem pewna jakie ciezary mam sobie tutaj dobierac,szcegolnie ze mam ograniczony zakres.
-Goodmorning jump - tutaj mialam tylko sztange, balam sie dac ciezszy cieazr,tzn ten podskok ze sztanga balam sie zeby sobie czegos nie zrobic
-skok w dal, ha to cwiczenie zrobilam ostatnio zamiast :skok dosiezny bo myslalam ze to jest to samo, w takim razie nie wiem co to jest ten skok dosiezny
-slabo z arnoldkami ale juz sily nie mialam

Trening bardzo wyczerpujacy i dlugo mi zajal, i to ze robie go w garazu to jest wielki bonus,nikt mi nie przeszkadza i nie zabiera ciezarkow moj znajomy co u niego cwicze to tylko przez polowe mi dotrzymuje towarzystwa,bo dla niego to zadlugo,i sie zdziwil jak ja ciezko pracuje

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-02-11 14:43:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Znajomy jak sprobuje to odpadnie.
Forum ma blad nie dostaje powiadomek, dobrze ze cie widze w ogole bo czesc osob sie nie widzi, mamy Martix - doslownie

Dobor ciezaru proponuje tak:
pierwsze cwiczenie rob rampe tzn zwiekszaj ciezar tak jak normlnie, staraj sie celowac w zakres powtorzen, W nizszych ciezarach dochodzisz do 6powtorzen max w koncowce wolno ci sie opuscic z iloscia potorzen
I tak np. RDL 50/60/70/80kg przysiad 30/40/50/60

drugie cwiczenie proponuje staly ciezar robisz 6 powtorzen ale jak w ostatniej serii dajesz rade nadal 6 powtorzen znaczy ze masz za maly ciezar

goodmorning ciezar ok 20% twojej wagi wiec ok

skok dosiezny to jak koszykarze do kosza, skaczesz w gore jak najwyzej

i masz racje daj sobie opuszczanie jako pierwsze po obwodach

Jak masz wyzsze kalorie to tez chodzisz glodna, czy tylko na nizszych?
Kiedy jestes glodna? W jakiej porze dnia

Na uspokojenie passiflora i waleriana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium