SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do wrazen po wioslarzu to probowalam koncentrowac sie na technice itd, dla mnie to cwiczenie jest takie sobie

Hmm... Ciekawe, co powiedziałaby na ten temat Ann..?

A jak malo ci wrażeń, zrób sobie na wioślarzu 500m na czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
a sproboje
Martucca tak na serio to ja naprawde po bierzni pod gorke (incline 10 )albo nawet po spinningu to mi sie haftowac chce, slabo jest itd, czuje sie jakbym umierala a po wioslarzu jest ciezko,bardzo ciezko ale jednak te powyzsze sa dla mnie lepsze , dam szanse i sproboje przez jakis czas moze moze sie prekonam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha no wlasnie bo juz nie wiedzialam gdzie jestes po tym wprowadzeniu diety tluszczowej.
Jajko z soku tez wliczaj oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249


ok to bede wliczac,to jak z ta dieta? bo te kalorie to mi zazwyczaj niskie wychodza, to co dalej mam ciagnac jak dotad i pilnowac zeby te 1800kcal nie przekraczac?
ach co do sokow warzywnych to jak dlugo moge go miec w lodowce?
------------------------------------------------------------------
DZIEN 9

cynk,olej rybi,Vitamina D,Magnez,super enzymy





Warzywa w kazdym posilku
mnieszek lekarski, melissa, mieta, zielona, herbata z kopru i pokrzywy




Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-01-13 09:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sok warzywny najlepiej spozyc do 3h po zrobieniu, w sumie jest pijalny i dluzej ale tu chodzi o enzymy ktore ulegaja rozkladowi w tym czasie.

ups koncowka sie ucina i nie ma podsumowania kalorii, wiesz rob rotacje swiadomie jak na raz zostaniesz na 1600kcal to gzie my skonczymy, trzeba trzymac jak najwyzej metabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Wiem wlasnie,koncowki brak...

1702 kcal
154 g białka
99 g tłuszczy
46 g węglowodanów

No z tymi kaloriami to ciezko mi przy tej diecie idzie, to co mam sie starac aby bylo 1800 kcla w dni treningowe a 1600kcal w nietrenigowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
noie po prostu 4 dni 1600 a jeden dzien 1800
wiem ze ciezko ale to ok dwoch plaskich lyzek tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Witam, o wioślarz mowa
Martucca a co ja mogłabym powiedzieć ? bo trochę nie w temacie jestem.

Wioślarz to masakra. wczoraj robiłam hiit musiałam zrobić do oporu - nawet nie wiem ile wyszło. miałam łzy w oczach , kręciło mi się w głowie. a po nie mogłam wstać nogi z waty , czułam jak nogi mi płoną , dobrze , że nogi zahacza się bo inaczej pewnie przewróciłabym się w bok.

A technika jest trudna. Sama na początkowych treningach wykonywałam powolne ruchy aby za mocno nie odchylać się do tyłu , aby za szybko nie powracać , aby łokcie nie rozchodziły się na boki, aby plecy były proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ann.. o to właśnie mi chodziło Że prawidłowo wykonany trening na wioślarzu zabije każdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
No mo chodzi o to ze przy takim typie diety jest trudno kontrolowac kalorie, czyli powrot do wazenia produktow i bede podbija kalorie oliwa z oliwek

Dzieki dziewczyny, dam szanse temu wioslarzowi %- tylko ja dalej nie rozumie czemu wioslarz jest lepszy od spinningu, jesli te wszystkie "dolegliwosci" 4nn opisuje mi sie dzieja wlasnie po spinningu!Wlasnie wczoraj zrobilam 30min spinningu, ktory polegal na 30 sec sprint i 10 sec break oraz jumps czyli 1sec wstajesz i 1 siedzisz. Po tych 30 min,oczywiscie w tym byla rozgzewka i cool down, to nogi mialam z waty, serce mi walilo jak szalone a mojego Tshirt-a mozna bylo wykrecic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium