SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ta sama, dzien w dzin to samo, masz juz tyle bialka w tej diecie ze IMO nei ma sensu dodawac co jest owszem proponowane jako potreningowo ale my tego nie robimy, tylko ten posilke ww co trzeci dzien, jako 6 danego dnia i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
no lalus ostro startujesz teraz, powodzenia trzymam kciuki za piekna rzezbe i plaski brzusio

tak apropos ww to nie wiem czy mozecie ale butternut squash ladnie podbija ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Redcow dzieki,jak na razie jest wporzio ja tylko wiem jak z butternut sie zupe robi i nic wiecej,jak ty przyzadzasz?

DZIEN DN
TYDZIEN 1
LADOWANIE




Miska nie zuplenie sie zgadza bo nie zjadlam soczewicy,nie chcialo mi sie juz zmieniac tutaj. Czuje zmeczenie dzisiaj,zakwasy w nogach i tricepsie mam.


Obli a czy fasolka szparagowa jest dozwolona oraz buraki?


Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2012-06-20 23:09:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
jak jeszcze moglam jadac squasha to wlasnie robilam glownie gesta zupe, ale kiedys tez pamietam zrobilam takie pieczone w piecyku razem ze slodkimi ziemniakami. juz teraz nie pamietam dobrze, ale chyba squash mieknie szybciej niz slodkie ziemniaki, wiec bardzo mmiekki wyszedl, ale w kazym razie napewno bardzo smaczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Redcow jesli mi Obli pozwoli squasha jesc to zesmy super pomysl dala,sprawdzilam i serialnie super podbija ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sadze ze squash jet ok, buraka nie jedz, szparagowa moze byc trktowana jak zielone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN DT
TYDZIEN 1
2000 KCAL


biore tez suple,mam nadzieje ze to jest OK : tran,magnez,wapn,cynk,vitamina B i C

Obli strasznie mi ciezko zjesc posilek 4 i 5,czuje sie pelna strasznie,szczegolnie jak mam jesc o 15 to sie normalnie zmuszam,dzisiaj myslalam ze puszcze pawia zmienie troche jadlospis,wiecej ryby i squosha kupilam na jutro to mnie warzyw bede musiala zjesc, moze pomoze. ale nigdy nie myslalam ze bedzie tak ciezko mi zjesc,nie wiem co wole byc glodna czy zmuszac jedzenie w siebie
----------------------------------------------------------------------
SILOWNIA

5min bierznia
Klatka A
2x15/12 plus rozgrzewkowe

1.wyciskanie 25/30
2.wyciaknie sztangielek skos 8/10
3.rozpietki na plaskiej (bramka) 7.5/10 na reke
4.przenoszenie sztangielki lezac 10/10
5.brzuszki ze sztangielkami nad glowa z nogami na laweczce 3x10-4kg
6.wznosy kolan do klatki 4x8

Cardio
7 min bieg pod gorke
3min marsz pod gorke
5 min bieg
10min rower

-1.klata slaba,ale dodam nastepnym razem
-3.rozpieki na bramce bo mi sie to bardziej podoba,a normalych kolega musi mnie techniki nauczyc
-4 12 byly wziete wiec nie moglam dolozyc

-brzuszki nie wiem czy dobrze robie,poprosze o sprawdzenie techniki nastepnym razem
-mialam zrobic wznosy opadu ale ja to cwiczenie znam tylko na grzbiet wiec zastapilam to wznosami kolan do klaty

-cardio nie dalam rady wiecej,nie lubie strasznie cardio,musze sie wkrecic znowu







Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2012-06-21 23:17:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spoko sadze ze za tydzien zmniejszymy o jeden poziom kalorycznosc, no staraj sie to cardio, moze na uszy sluchawki i w rytm muzyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN DT
TYDZIEN 1
2000 KCAL


suple

No Obli mam nadzieje ze mi zmiejszysz kalorycznosc bo dzis na silce myslalam ze puszcze pawia bylam taka napchana i mimo ze tak malo ww jem to czuje sile co jest dziwne
-------------------------------------------------------------------
SILOWNIA
5 mins bierznia

2x15/12 plus rozgrzewkowe
Plecy A
1. sciaganie drazka szeroko do klatki 35/40
2. wioslo sztanga 17/20
3. wioslo polsztanga lub T-Bar 30/35
4. sciaganie drazkagornego (ze sznurem) prostymi rekami 25/30

no dzisiejszy trening pod okiem kolegow
1.zrobione na maszynie bo ten drazek co mamy to podobno jest jako waski,kolega pokazal jak na mszynie zrobic
2.zrobione podchwytem
3.to zrobione sztanga w rogu,nie wiem czy o to chodzilo ale tak kazal
4.sznura nie lubie,wole drazkiem

Cardio
10min orbi
10min rower
40 min rower w terenie - zaznacze ze teren pagorkowaty,przyjechalam cala mokra,extra ciezkoo bylo bo jest wiatr (W at 39 km/h)



aaa i mazl juz nie kupie mimo ze fajnie bialko podbilo

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2012-06-22 22:16:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
tez kiedys sobie malze kupilam i tez postanowilam nie powtarzac zakupu ale muszelki ladne do dekoracji zostaly

pyt do Obli: czy sila o ktorej lalus pisze moze byc od duzego bialka? no bo w koncu jakas jego czesc sie na ww przerabia..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium