SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
lalus jak widzę jakimi obciązeniami wymiatasz (mam podobne ćwiczenia) to mi łyso!-mam co gonic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Witam,

a dzieki Skeni staram sie ale jest ciezko

Dzien 4 i 5 bez cwiczen
Nie dalam rady w weekend zadnych wpiskow zrobic,dieta byla trzymana, mialam jedna slabosc - maly nalesnik z bananem i polewa czekoladowa poddalam sie ale tylko z powodu ze mnie znajomi o obsesje zaczeli podejrzewac

DZien 5 bez treningowy

Jedzenie:
cynk,tran,Vitamina D,Magnez

Płatki owsiane 50gr
Whey Protein 30gr

Jaja kurze całe 120gr
Oliwa z oliwek 20gr
Chleb chrupki 17gr

Tuńczyk w wodzie 150gr
Soczewica czerwona, nasiona suche 40gr

Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100gr
Ryż brązowy 50gr

Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100gr
Ryż brązowy 50gr

Migdały 60gr

B/T/W - 145/74/140 -1811

mnieszek lekarski, melissa, mieta, kawa - pozwole sobie na 2 dzisiaj ,spiaca po weekendzie

warzywa w kazdym posilku:brokuly,pomidorki,papryka czerwona i zielona.
-----------------------------------------
Obli

Trening mam zaplanowany na jutro ale mi wypada zrobic dzien 1.czyli:
Dzien 1 i 4
A1. przysiad 3x6-8 60sek przerwy ( tu w nastepnym tygodniu dasz 4 serie i nastepnym 5 serii i dalej juz po 5)
A2. opuszczenie na drazku 3x5 60 sek i powrot do pierwszego (j.w)
B1. prostowanie nog siedzac stopy do srodka 3x10-12(j.w.)
B2. wyciskanie sztangi skos 3x 6-8 (j.w.)
C1. przysiad sumo 3x20-25 60sek przerwy
C2. podciaganie sztangi lamanej do brody 3x10-12 60sek
D1. RDL 3x10-12
D2. Arnoldki 3x10-12


bo to co mi rozpisalas wyzej wypada mi na dzien 2 i zrobie 4 serie
co do komplekus zrobia jak kazesz,tylko moze wezme 17 kg zeby do techniki sie przyzwyczajic bo po tym treningu pare siniakow na obojczyku mam} ale to chyba jak przysiad przedni robilam to zle sztange trzymalam



Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2010-11-15 11:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Technike przedniego przysiadu pocwicz koniecznie i zarzutu tez, wyjscie na palce, szrugs ramionami, mozesz z kijem od miotly
Rozciagaj trice przed tym cwiczeniem.
Nie wyrzucaj treningow, one sa dwa, jak ci wypadl jakis zalozony dzien, to go robisz, jak gdyby nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
no wlasnie ten zarzut daje mi najwiecej problemu,niby wiem jak go zrobic i znam poprawna technike ale jest ciezko, przynajmiej mam jakies wyzwanie do pokonania

Nie wyrzucaj treningow, one sa dwa, jak ci wypadl jakis zalozony dzien, to go robisz, jak gdyby nic - kurka tu Cie nie rozumie, tzn ja zrobilam dzien: 1,2 i 3 i jutro bede robic dzien 4 (taki sam jak dzien 1),bo mi wypada przerwa miedzy dniem 1 a 2 i potem pomiedzy dzien 4 a dzien 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To ok, bo myslalam ze ci wypadl jakis trening i chcesz go ominac
wiesz ze zrobilas 123 a 4 nie i chcesz znow 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
oj no co ty Obli bede wykonywac treningi tak jak karzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZien 6

Jedzenie:
tran,Vitamina D,Magnez (zapomnialam cynku)

Płatki owsiane 50gr
Jaja kurze -120gr
Białko jaja kurzego 30gr

Tuńczyk w wodzie 120gr
Oliwa z oliwek 30gr

Tuńczyk świeży 150gr
Ryż brązowy 70gr
Oliwa z oliwek 10gr

Mięso z piersi kurczaka bez skóry 100gr
Ryż brązowy 50gr

Mięso z piersi kurczaka bez skóry 50gr
Soczewica czerwona, nasiona suche 50gr

Whey Protein 40gr

B/T/W - 145/63/142 - 1721kcla

mnieszek lekarski, melissa, mieta, kawa

warzywa w kazdym posilku:brokuly,pomidorki,papryka czerwona,kapusta i marchewka.

---------------------------------

Obli
a co myslisz o tych batonach

[https://www.sfd.pl/Białkowy_baton_lepszy_od_SNICKERSA._BEZ_PIECZENIA!-t632533.html]

czy dozwolone czasami na podbicie kalorii?

Trening:

A1. przysiad 4x8: 40kg/45kg/47.5kg/47.5kg
A2. opuszczenie na drazku 4x5
B1. prostowanie nog siedzac stopy do srodka 4x10:25kg/30kg/35/kg/40kg
B2. wyciskanie sztangi skos bylo na prostej(lawka zepsuta)-20kg/22.5kg/25kg-8 razy/27.5kg -6razy
C1. przysiad sumo 3x20 -20kg/25kg/30kg/30kg
C2. podciaganie sztangi lamanej do brody 3x10: 14.5kg/17kg/19kg-7razy/19kg-6razy
D1. RDL 3x10-45kg/47.5kg/50kg-6razy/50kg-6razy
D2. Arnoldki 3x10:5kg/6kg/7kg/8kg

Trening ciezki,pare serii zrobilam mniej niz mialam,szczegolnie RDL,sztanga mi z rak uciekala,czulam ze dalabym rade udzwignac ale palce puszczaly
opuszczanie na drazku ciezko ale lepiej mi szlo niz w tamtym tygodniu.
mam dalej problem z wyciskaniem sztangii,jakos sily nie mam,znajomy mi pomagal,aha i musialam uzyc lawki poziomej bo sie podniesienia zmienic nie dalo.
jestem zadowolona z arnoldkow bo dalam rade podniesc wiecej niz w tamtym tygodniu
Beda jutro zakwasy, czuje sie zmeczona na maxa i troche plecy w dolnym odcinku bola to na pewno po RDL, nie widzialam siebie w lustrze bo bylo duzo ludzi, wiec moze cos z pozycja bylo nie tak
jutro dzien wolny od silowni,to bede miec jeden dzien na regeneracje

------------------------------------------------------------------
DZIEN 7 -bez treningowy

Jedzenie:
cynk,tran,Vitamina D,Magnez

Płatki owsiane 50gr
Whey Protein 30gr

Mięso z piersi kurczaka 50gr
Oliwa z oliwek 20gr

Łosoś świeży 150gr
Ryż brązowy 100gr

Mięso z piersi kurczaka bez skóry 50gr
Soczewica czerwona, nasiona suche 50gr

Mięso z piersi kurczaka 100gr
Ryż brązowy 50gr
Oliwa z oliwek 10gr

Whey Protein 30gr

B/T/W -144/64/164 - 1810

mnieszek lekarski, mieta, melissa, kawa -jedna ;(
woda i herbata zielona bez ograniczen

warzywa w kazdym posilku:mieszanka na patelnie ,czerwona papryka i pomidor.

-----------------

Jestem troche obolala po wczorajszym treningu, plecy troche bola ale myslalam ze bedzie gorzej uffff. Jutro bede musiala uwazac na nie. czuje znowu gorna czesc ciala-nawet barki- a nogi znowu nic,hmmm....







Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2010-11-17 13:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
pare serii zrobilam mniej niz mialam,szczegolnie RDL,sztanga mi z rak uciekala,czulam ze dalabym rade udzwignac ale palce puszczaly
jak robisz bez pasków to i tak ładnie chwyt to niestety i moje utrapienie.
A w ogóle to zmylił mnie Twój nick i myślałam, że jesteś facetem. Zajrzałam a tu dziennik kolejnej kobitki Oczywiście już nadrobiłam zaległości.
Twoje nogi i pupa prezentują się rewelacyjnie. I to na początku zmagań. zazdroszczę
Powodzenia Jesteś silna i zawzięta, więc będzie dobrze. Innej możliwości nie ma

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Hi Oveja
Dzieki, ja kazdego lalus nazywam wiec tak mi zostalo
Ja tez ciebie sledze tylko siedze cichutko bo wstydliwa jestem
ten poczatek to u mnie ciagnie sie troche dlugo tylko bylo mniejsze zawziecie. juz taki upaarty charakter mam co nie zawsze jest dobre
a paskow nie mam (nawet nie wiem co to jest bo nigdy nie widzialam),myslalam zeby sobie rekawiczki sprawic bo te odciski na dlonich mnie troche wnerwiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Rękawiczki sa praktyczne, zaraz usłyszysz od konserwatystów ze trzeba uscisk wzmacniać, rece hartować, ale osobiscie nie widze powodu do tego by nie chronić rak rękawiczkami (dzięki nim nie mam odcisków) i pomagac sobie paskami

Lalus batony odradzam, pij odzywke, batony sa bee
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium