SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
yosis jedyne co mi wychodzi to czysta miska moim zdaniem jak sie totalnie rzuci slodkie to tak czlowieka nie ciagnie do tego. u mnie w pracy sa codziennie slodkoscie,przerozne ciastka, cukierki ,czekoladki itd, mnie to nie rusza,a lubialam kiedys

mozesz sprobowac stevie jako zastepstwo cukru

kurcze Obli o co tu chodzi?

Ja kokos i pestki dyni to uwielbiam , tylko ze sa kaloryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie szkodzi ze kaloryczne teraz to nie wzne, wazne sa produkty ktore jesz nei ich kaloryznosc oczywiscie kilo na raz bez sensu ale normlanie jesc dobrze ci zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN 9

SILOWNIA
10min bierznia - rozgrzewka

NOGI

3 x 12

MC 50/55/60
suwnica 109/117/123
prostowanie nog 35/40/45
uginanie nog 35/40/50
odchylanie nogi do tylu 25/30/35
spiecia lydek z obciazeniem

Nie jestem pewna ciezarow bo kartki nie mialam, w kazdym razie czuje powrot sily oraz ochoty na ciezary, na niskich kaloriach to bylo zmuszanie sie teraz znowu radocha, a juz myslalam ze sie zaczynam watpic w siebie.
Fajnie tez bylo odskok od FBW zrobic i skoncentrowac sie na jednej partii miesni, ciekawe czy bede dala rade chodzic jutro bo raczej z silowni to wychodzilam jak kaczka oj jak ja lubie ten bol, ta satysfakcje ze sie porzadny trening zrobilo!

Co do diety to brzuch dalej sprawuje sie wydzebiscie, mega happy jak na razie, zadnych niechcianych reakcji oraz glodu nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
DZIEN 10

SILOWNIA
45min kettle bells
45min pilates

Wyprobowalam dzisiaj zajecia z kettle bells dla odmiany i musze powiedziec ze mi sie podobalo, dla mnie to byla tak jakby wytrzymalosciowka tyle ze mam zakwasy w nogach po wczorajszym i niektore cwiczenia bylo mi ciezko wykonywac, ale jak to sie mowi na zakwasy najlepsza jest silownia

Dieta
Brzuchol dalej bez problemow, wprowadzilam tez quinoa dla odmiany i brzuch nawet lepiej sie sprawowal niz po ryzu. Dalej mam lettkir obawy przed ww oraz dziwnie sie szykuje obiady bez wazenia produktow, jem na oko ale i tak wiem ze nie pozwalam sobie na wiecej niz powinnam, odruch bezwarunkowy lol
OBLI mysle zeby jajka wprowadzic, mowilas ze moge jej wczesniej dodac, tak od piatku, moze byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
niepokonana Laluś!

za niezmiennie czyściutką miskę order się należy jak nic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wprowadzaj, kiedy chcesz masz to co powinnas wiec dowolnie stosuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Dzieki Skeni, no miska czysta oraz dalej walcze, moze kiedys sie uda a moze i nie

DZIEN 11

SILOWNIA

10min bierznia

BARKI
3 x 12

1.arnoldki 6/8/8
2.wyciskanie zolnierskie 15/17/17
3.wyciskanie na masynie 15/17/19
5.przyciaganie sztangii do brody 17/17/19
6.podnoszenie sztangielek bokiem 5/6/8
7.podnoszenie sztangielek przodem 4/5/6

Bardzo szybko mi zeszlo na silowni, mialam ciezki dzien w pracy i nie mialam glowy do silki dzisiaj, nie przylozylam sie.

DIETA
nadal wsystko OK, dolozylam wiecej owocow i warzyw innych. jutro wprowadzam jajka

Zmieniony przez - lalus78 w dniu 2011-09-08 23:37:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Dzisiaj dodalam jajka i cebule i wydelo mi brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
za duzo na raz.. teraz nie wiadomo cebula czy jajka?
Wiesz co... pij jajka surowe w koktajlu z owocow zmiksowane latwo i bez zednych wrażeń wchodzą, takie cie nie powinny ruszyc, albo na miekko, zółtko gotowane moze miec taki wpływ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
a moze poprostu zrobie jajecznice z samyhc jajek i zobacze czy cos mi sie dzieje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium