SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE ladies]lalus78/dziennik treningowy-rzezba 127/finish 158

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oki doki, mozesz krecic jak chcesz tylko nie przesadz na poczatku by cos zostalo n akoniec redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
no wlasnie,to moze ten 5ty dzien co planowalam dodac interwaly na poczatku odpuszcze i dodam po jakims czasie.
Oraz musze powiedziec ze dzisiaj bylam glodna,tzn miedzy posilkiem 4 a 5 nie czuje glodu ale pomiedzy reszta to burczalo mi w brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zobaczymy czy burczenie sie przelozy na spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
lalus widze lecisz z trenigami juz :) podgladam, zebym wiedziala co i jak od poniedzialku :)

mam pytanko apropo serii rozgrzewkowych, jak one powinny wygladac? ile ich robic i z jakim obciazeniem? Lalus jak Ty robisz?

a apropo miski... nie wiem czy my mamy takie same zalozenia diety, ale wydawalo mi sie ze tak, a widze tu ryz, banany, fasole, soczewice...?? to jest dozwolone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a ty masz racje , nie za bardzo dozwolone tylko w ladowaniu i w porannym owoce, ech... musze czytac dokladnie wpadam przegladam i wypadam a pozniej sie lapie ze cos nei tak tez u charnuszki wczoraj mnie olsnilo ze ma ta sama kolorycznosc w DT i DNT a nie powinna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Iza, a jagodowe mozna tylko do sniadania? czy w okolo treningowym tez mozna dac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko do sniadania, okolotreningowo mozna glutamine i aminokwasy nie masz tu dzikich treningow do sily starczy to co jest
pamietajcie ze mozna rowniez pomidory, cebule itp te nabijaj szybciej ww potrzebne w posilku


Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-06-20 10:42:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
dobra wywale banana, reszta jest ok, ryz pisalas ze moge, a straczkowe sa ok?

bziubzius co do rozgrzewki to ja zawsze robilam 2 serie z malym obciazeniem ale kolega mi polecil wziasc sama sztange czy male hantelki i jeden raz 20 razy pomachac wiec teraz tak robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak ale w ladowaniu ww, mozesz, straczkowe tez ale tylko do posilku weglowodanowego, a tak prosteo rano woco do warzyw a pozniej ok 200g warzyw i tyle wieczorem alatka z pomidorow zalatwi sprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
no to teraz mnie zakrecilas ej a ja tez mam w DT i DNT takia sama kalorycznosc, mam to zmienic czy jak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje relacje; dieta; do oceny;

Następny temat

wyszczuplić uda i pośladki

WHEY premium