SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rutkow - inaczej niż było ......

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 688525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Omlety to u mnie z bialka i czasami owsiane leca maki nigdy nie dodawalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Niedziela

Nigdy nie cwicze w niedziele ale jakoś tak juz wczoraj wieczorem miałem checi z rana zrobić nogi .
Tak jak pisałem dla niektórych to koniec tygodnia wiec wyszło 3 raz nogi , ja licze jako pierwszy dzień planu treningowego , wiec zaczynam nowy tydzień treningowy
Dzien wysokich wegli , z rana wpadł omlet owsiano-twarogowy z dodatkami jak na foto i tak naładowany polecialem na trening , po treningu juz standardowo mąka ryżowa z białeczkiem , i odrazu mc donald i szejk czekoladowy (59g ww w całym , wliczone do ww po treningu ).


Trening

Czwórki ciężko + dupa
1. Sq r10



2. Wyciskanie suwnica stopy nisko szeroko r12
3. Front Sq smith 5x12
4. Hip thrust r10
5. Wypychanie nóg na maszynie 5x12

Po rampie 2s regres - 10 i - 20% z serii max.

Cardio 25 min rowerek



Suple

Witaminy i Minerały Multi Activ - do posiłków
CLA - ok 10g do posiłków
Enzymy - do po treningowego
MSM - 30 min przed posiłkiem
Berberyna - do 1 posiłku
ALA - do posiłków
Iron Flex - rano na czczo
NAC - do posiłków
Kreatyna - podczas treningu
Bcaa - podczas treningu
Dextroza - podczas treningu
Białko - po treningu
Przed treningówka

Szama

HC
1. 50g B + 30g T
2. 50g B + 100g WW + 5g T
3. Od razu po treningu 50g B + 200g WW
4. 50g B + 100g WW + 5g T
5,6. 50g B + 60g WW + 5g T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wpisuje się i tutaj :D
wróciłem po urlopie do pracy patrzę co tam się dzieje a tutaj nowy dziennik :D hehe
Teraz już raczej będę codziennie :D hehe

Powiedz mi dekstroze z jakiej firmy zamawiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Z olimpa bo najtansza i najwieksza gramatura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wlasnie widzialem jeszcze ta z ostrovitu ale jakos nie wiem dlaczego nie jestem przekonany do tej firmy no ale to zwykla dekstroza to moze tam walka nie ma xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
W sumie tez moze być dobra , nie widziałem wczesnie jej pewnie wziałbym tez na test , narazie mam 2 kg z olimpa wiec na troche mi starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja jeszcze niby intra nie pije ale juz powoli mysle xD hehe jak to ja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Łukasz co ma na celu wrzucenie berberyny do pierwszego posilku w, ktory jest b+t?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
nie , moze zle napisałem , chodziło mi do jednego posiłu i to jest w dnt ostatni z weglami a w dt zaraz po tym po treningowym

zmienie przy nastepnej wpisce


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2019-08-12 14:15:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Powiem Ci ze widziałem nie raz jak ludki wrzucają rano do posiłku b plus T i właśnie mnie to ciekawi, może dlatego że rano wrażliwość na inse nieco leży i stąd ten pomysł tylko że berberyna działa. Na poziom glukozy a cukier Reno jest nisko zazwyczaj więc mnie to zastanawia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ $$$

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium