SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rutkow - inaczej niż było ......

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 687483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Wczoraj zrobilem lapy na silowni , mega sie trenowało , biceps i triceps w superseriach . Pompa elegancka .
Przed oczywiscie cwiczenia rehabilitacyjne .
Dzis pojechalem z rana na silke zrobic tylko cwiczenia rehabilitacyjne , musi wejsc mi to w krew .
Ogolnie nie czuje zeby die cos poprawiało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
A ile Ty to robisz 4 dni czy 5.jak chcesz czuć poprawę latami to zaniedbując?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Niby wiem ale myslalem ze wizyta u fizjo i moje cwiczenia troche złagodzą dolegliwości .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020275
To tak nie działa. Wizyty u fizjo muszą być na stałe w Twoim grafiku, tak samo jak Twoje ćwiczenia rehabilitacyjne.

Edit:
To tak jakbyś wziął jedną tabletkę i oczekiwał natychmiastowych rezultatów.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2021-09-10 14:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Siema , u mnie nic sie nie zmienia , bol 24h na dobe , leca silne tab przeciwrozkurczowe , przeciwbólowe .
Wczoraj zrobilem trening klaty to przynajmniej normalnie nic przespalem , jak nie robie treningu to bol jest gorszy .
Coraz bardziej zastanawiam sie nad kriolezja , a ze robia ten zabieg akurat blisko w Szczecinie to w tym tyg zadzwonie i umowie sie na jakas wizyte zeby dowiedziec sie co i jak .
Niestety koszt takiego zabiegu uzalezniony od ilosci punktów nerwowych , nie wiem ile jest u mnie ale jeden punkt kosztuje 1500zl . Dlatego musze umowic sie na wizyte i określa mi ile czego jest .
Podobno po zabiegu spokoj z bolem jest od 6 miesiecy do 2 lat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
odczuciowo na pewno bedzie znaczna poprawa, jednak musimy pamietac, ze to nadal jest leczenie skutku, a nie przyczyny bolu :)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Tak ale przyczyna bolu lezy w zmiażdżonym krążku miedzy kręgami i tu ortopeda dal diagnozę tylko i wylacznie wymiana na nowy plastikowy , a na operacje na kręgosłupie to ja sie na pewno nie zgodzę wiec lepiej leczyć w takim wypadku skutek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020275
Czasami lepiej dać się zoperować aby pozbyć się problemu. Bo tak naprawdę niewiele się zmieni po rehabilitacji w Twoim życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Ale wiesz zawsze jest strach przed powikłaniami . Niech cos zle zrobia , co kolwiek . To jest jednak kregoslup. .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ $$$

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium