SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rutkow - inaczej niż było ......

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 687816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Wtorek

Dzisiaj trening popoludniu , nogi fajnie weszły ale łapy juz tragedia , ciagle odczuwalny łokiec nie idzie dobrze bicka zrobić .


Trening

1.Fronty 5 serii
2.Prostowanie nóg na maszynie 4 serie
3.Uginanie nóg na maszynie 4 serie
4.Uginanie przedramion wyciag dolny 4 serie
5.Uginanie przedramion młotkowo sztangą 3 serie
6.Prostowanie lini wyciag górny 4 serie
7.Prostowanie przedramienia w opadzie tułowia 4 serie

50 brzuszków

Suple

Witaminy i Minerały - do posiłków
Gold Omega 3 - do posiłków
Wit C - do posiłków
Liv 52 - do posiłku
Cystone - do posiłków
Maślan sodu - do posiłków
Berberyna - do posiłków
Cynk - do posiłków
EAA - podczas treningu
Dextro - podczas treningu
Kreatyna - podczas treningu
Przed treningówka


Szama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
Moj łokieć tak j**ie ze nie moge zrobic tricka to mozemy zrobic jakies superserie i powymieniamy sie rękami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Nie martw się mnie już wzystko boli , to co od poniedziałku powrót motywacji Łukasz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Mariusz to bedziemy na zmiane robic

Pawel , wiesz kiedy wroci motywacja
Napewno jak otworza silki to troche bedzie lepiej miedzy ludzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
no jeszcze troche i odzyjemy nieco

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
U mnie lipa decyzja zarządu moja silka bedzie dluzej zamknieta , najpierw otwieraja te bardziej rentowne , wg mnie to strzal w kolano bo ludzie moga zerwać umowy bo właściciele w h**a leca i duzo pojdzie juz na inna głodni żelastwa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
tym bardziej ze wiele osob juz nie wroci bo zainwestowali w sprzety domowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
Jeszcze beda tej decyzji żałować ale to jak gadaliśmy widza tylko słupki i w ekipie siedzą ludzie co siłownię widzą na zdjęciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Maja jeszcze tydzien moze jeszcze pojda po rozum do glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
rutkow
U mnie lipa decyzja zarządu moja silka bedzie dluzej zamknieta , najpierw otwieraja te bardziej rentowne , wg mnie to strzal w kolano bo ludzie moga zerwać umowy bo właściciele w h**a leca i duzo pojdzie juz na inna głodni żelastwa .

Też tak mi się wydaje. Sam bym zrobił tak jak piszesz, więc dla nich to raczej będą jeszcze większe straty...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ $$$

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium