SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rutkow - inaczej niż było ......

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234932
Tych kroków ładnie idzie. Ja jak mam 12 tys to wydaje mi się że przeszedłem pół miasta
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
W pracy ciagle chodze tam i spowrotem i tyle wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Jestem w polowie ksiazki ktora polecił mi fighter i jest jedna rzecz ktora niweluje bol , juz kilka razy przypadkowo tak zrobilem i poczulem ulgę ale nie wiedzialem ze to nalezy robic gdy bol naprawde doskwiera .
A mianowicie gdy bol juz jest taki powiedzmy nie do zniesienia wystarczy polozyc sie na ziemi na brzuchu przez 3 min i bol zelżeje .
Sprawdzone , tylko szkoda ze w pracy nie moge sobie polezec

Czytam dalej ciekawa ksiazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Sroda , zrobilem klate z barkami , fajna pompa i fajny trening az z usmiechem kończyłem ze tak dobrze mi sie trenowało.
Ogolnie mam teraz duzo na glowie , załatwiałem ekipe do remontu mojego nowego domu , negocjacje cenowe i takie tam , wczoraj juz kuchnie zaklepalem i zaplacilem zeby jeszcze po starych cenach miec , patrze ogladam , jezdze szukam , wszystko trzeba pokupować od zera , niby klucze dostane w lipcu dopiero ale juz sporo spraw remontowych załatwiam teraz . Powoli kupuje drobne rzeczy zeby pozniej wszystkiego na raz nie robic bo nie ogarne . Najwazniejsze ze juz kuchnia zamówiona ba wymiar wiec bedzie gdzie szame robic


Trening

1.floor press 4 serie
2.Hammer wycisk do gory 3 serie
3.butterfly 4 serie
4.Hammer wycisk wąsko 3 serie
5.rozpietki na bramie 4 serie
6.Wznosy bokiem hantle 3 serie
7.Wznosy przodem drazek wyciąg dolny 3 serie

Dostalem bialeczko z ihs jakas nowa formula i powiem szczerze ze mega pyszne akurat mam smak toffi , za to ma mniej wegli i fatu z poprzednikiem








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234932
Trzymam kciuki za domek, bo to ciężka przeprawa czassm%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Dzieki , duzo myslenia co i jak ale dopiero sie zacznie wieksze latanie jak juz ekipa wejdzie z pracami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Czeartek, polecialem zrobic bic i tric , ogolnie trening fajny z pompa na łapach , wigilia i swieta pauza , spędzam czas z najbliższa osoba i odpoczywam

Wszystkim chcialbym zyczyc Zdrowych , Spokojnych i Wesolych Świat

Trening

1.uginanie mlotkowo hantla 3serie
2.francuskie sztanga lezac na ziemi 3 serie
3.modlitewnik maszyna 4 serie
4.linki prostowanie mlotkowo 4 serie
5.uginanie do glowy linki 3 serie
6.prostowanie podchwytem 3 serie


I poltora kilowy łosos z pracy dostalem na swieta





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234932
Wzajemnie wszystkiego co najlepsze:)
przede wszystkim duzo zdrowka i oby szlo to w dobrym kierunku :)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Poniedzialek wjechaly plecy , juz powoli zaczyna mnie drażnić ze te treningi sa takie aby potrenowac i nie zwariować , chciałoby sie dowalic ciezaru i wejsc na jakis konkretny cykl ale co zrobic jak sie nic nie zrobi. Az wrzuce zdjecie ktore mam z Piechowiakiem bo tutaj fajna masa byla i bez pompy bo wtedy akurat nogi robilem .




Trening

1.wiosło Hammer 4 serie
2.sciaganie z gory Hammer 3 serie
3.przyciąganie Hammer 3 serie
4.wiosło hantlami w lezeniu na lawce 3 serie
5.narciarz 4 serie
6.Face pull 4 serie












Zmieniony przez - rutkow w dniu 2021-12-29 20:13:33

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2021-12-29 20:14:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ $$$

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium