SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rutkow - inaczej niż było ......

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 683602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
FighterX
Serniczek klasa książka również


W koncu udalo sie przeczytac , dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 7187 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39365
FighterX
goldberg1982
FighterX
Na festiwalu pizzy najwięcej wciągnąłem 27 kawałków. 24h nie byłem głodny

Ja bym Ci rzucił wyzwanie 27 wciągam jedna dziurka a w drugą wciągam torta mimo że na stare lata apetyt już nie taki jak 20 lat temu hehe wtedy to na śniadanie potrafiłem 3kg ryby zjeść latem na kolację jadło się 1 kg karczku z grila i pół bochenka chleba popijając piwem i człowiek ani grama tłuszczu nie miał


Nie jestem żarłokiem i nie jem na popis. Czasami mogę zjeść naprawdę dużo.

Ja to zarlok za to jestem okropny hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
FighterX
Mam nadzieję, że pomaga


No wlasnie dzis grubo sie zastanawiam , zlapal mnie atak , rano wstalem jsk zawsze , pojechalem do pracy i sie zaczelo , nie moge sie schylać, mam przekrzywiona sylwetke z tylu jak patrze jaby lędźwie opuchnięte jest tragedia jeszcze nigdy tak nie mialem , nawet polozyc na brzuchu die nie moge , noga ciagle zgięta w kolanie i kuleje jak chodze a bol ? Nie do opisania , watpie ze ktos doświadczył takiego bolu . Tab nie pomagają , ewidentnie cos chyba p******o bo ściąga mnie na jedna strone , no chyba ze taki ostry stan zapalny .
Jak jutro nie wstane z lozka dzwonie po karetkę niech mnie zabierają do szpitala .
Tak mysle czy te planki z tego zestawu boczne nie spowodowały jakiegos ostrego stanu zapalnego .

Mam ogrom tabsow na stany zapalne ktore aplikuje , jak sie jutro nie odezwe to leze na stole .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130558
No to się porobiło!
Oby wszystko poszło po Twojej myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 7187 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39365
Zdrowia kolego zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
Szpital , tomografie mi zrobili , czekam pod kroplówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
To dawaj znać co się dzieje. Trzymam kciuki aby było wszystko ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
Przewożą mnie karetka do szpitala na oddział neurochirurgii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ $$$

Wiecej