SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rutkow - inaczej niż było ......

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 688730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Ja zawsze jak redu wejdzie to odrazu ssanie


Panie Janie , bo inaczej ten fat z brzucha nie zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130976
rutkow
Ja zawsze jak redu wejdzie to odrazu ssanie


Panie Janie , bo inaczej ten fat z brzucha nie zejdzie
Każdy tatuś musi mieć tam trochę fatu - inaczej co z niego za misio!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Ale ja nie chce byc misio krata musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130976
rutkow
Ale ja nie chce byc misio krata musi byc
Ale one lubią się przytulać do misia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Zdjecie na czczo , waga 81kg .
U mnie jak zawsze chudo i plasko .
Dzis jakies ladowanie delikatne i jeszcze troche sprobuje dociac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Waga dalej na czczo 81kg dorzucam 5 min cardio czyli teraz po treningu kręcone 45min , no i z faktu ze mam 2 tyg urlopu wleci wiecej treningow wiec i wiecej cardio , zobaczymy jak to sie przełoży na sylwetke bo w pracy srednio robilem 15-20tys krokow ale za to teraz sie wysypiam i bardziej zregenerowany jestem , wypoczety.
Mysle te 2 tyg urlopu pociągnę jeszcze redu bo jak nie chodze do pracy to lepiej sie czuje na niższych kal bo pozniej wstaje wiec i pozniej poerwszy posilek wlatuje .
Masa start bedzie jak wroce do pracy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130976
Lata mijają bez wpływu na Twój wygląd - forma utrzymana!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bardzo dobrze jest:)
na redukcji przychodzi taki zj**any moment, ze robi sie plasko i chudo%) ale pozniej jak okablowanie wyjdzie, to juz wszystko wynagradza
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Ogolnie to lece na mega luzie wiec i tak jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
powiem Ci, ze ja tez obencie tak lecialem, zauwazylem tylko ze bardzo sie wydluzyla taka redukcja%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ $$$

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium