SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rutkow - inaczej niż było ......

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 688366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
truska45
Siady ładnie, a co to za kiełba :)?

Dawać na parówkach formy porobimy jak Borecki i będziemy po scenie Pro latać :D On może a my nie? xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
winterR
truska45
Siady ładnie, a co to za kiełba :)?

Dawać na parówkach formy porobimy jak Borecki i będziemy po scenie Pro latać :D On może a my nie? xD haha

To nie ma co się śmiać bo pro zrobił na Olimpii był. Myślę winter żebyś nie zjadł parówki z chipsami, bania by nie pozwoliła. Haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Jakby na opakowaniu było b/t/w jak z kurczaka i skład bez żadnych śmieci to bym zjadł ;p
A co do chipsów to jakoś nigdy nie przepadałem :P i teraz całkiem poważnie mówię :D Bardziej wolałem paczę Hitów kokosowych owalić na raz xD hehe albo Herbatniki maślane z biedronki <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
winterR
Jakby na opakowaniu było b/t/w jak z kurczaka i skład bez żadnych śmieci to bym zjadł ;p
A co do chipsów to jakoś nigdy nie przepadałem :P i teraz całkiem poważnie mówię :D Bardziej wolałem paczę Hitów kokosowych owalić na raz xD hehe albo Herbatniki maślane z biedronki <3

Dałem tylko Taki przykład z chipsami. Widzisz kiełbaski mają tłuszcz to przecież możesz je wrzucić na b+t. Tak samo herbatniki pod makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak, tylko jak widzę w składzie całą tablicę mendelejewa to mi się wiesz ;p
Wiadomo, wędzony filet z kuraka czy indyka czy karkówkę jak u mnie robią czy schab to sobie dodaję do b+t ;p ale to bardziej takie właśnie własnej roboty a nie "parówy" xD hehe
Ale wiem o co chodzi ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Nie róbcie smaka bo czipsy stoja u mnie i zaraz otworze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ty masz tyle kcal i jestes taki suchy że Ci nie zaszkodzą xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
rutkow
Nie róbcie smaka bo czipsy stoja u mnie i zaraz otworze

Takie zielona cebulka ;) chyba dzisiaj wezmę na podbicie tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Jeszcze po tych chipsach znów waga w dół pójdzie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
siady elegancko, tez musze dzisiaj tyle usiąść

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ $$$

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium