SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]rutkow - inaczej niż było ......

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 688455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Moze byc , ale tez w dnt malo wegli mam , chociaz w dt tez glodny chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Bardzo mało, tłuszcz spowolniłby Twoje skoki cukru, czyli poprawiłby glikemię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
I to mam tylkonw pierwszym i ostatnim posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
rutkow
I to mam tylkonw pierwszym i ostatnim posilku


Stary, tłuszcze spowalniają trawienie i wyrzut insuliny. Powiem szczerze, że jestem naprawdę zdziwiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
co do rybm, tutaj faktycznie jak z dobrego zrodla, to nie beda tak obciazac zoladka i trawienie powinno byc na plus,
ja zawsze stosuje taki myk, jak podopieczny ma probvlemy z jelitami, to na jakis czas ograniczamy mocniej miecho, a przechodizmy na jaja/ryby i jest bajka, z nabialem tez trzeba uwazac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Po nabiale mam zawsze jakis wzdety brzuch a po rybka h czuje sie naprawde lekko .

Fighter takie zalecenia trenera a ja zawsze trzymam sie zalecen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Niedziela

Dzis rowniez jedynie cardio 30 minut i na kolacje wlecial grilowany dorsz



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Poniedziałek

Nogi na poczatek tygodnia Trening bardzo dobry , progres cały czas chociaz waga oststnio pół kilo w dól.
Cukier jak narazie w normie wiec wszystko idzie elegancko , tylko troche masy mi brakuje



Trening









Cardio 30 min rowerek



Suple

Metformina - 3 x 1000mg do posiłków z weglami wg zalecen lekarza
Vita Plus - do posiłków
Omega 3 - do posiłków
Magnez - po treningu
Wit D - do posiłków
Berberyna - do posiłku z weglami gdy nie biore metforminy
MSM z Wit C - do posiłku
EAA - podczas treningu
Kreatyna - podczas treningu
AMG, Iron Pump - przed treningiem(na zmiane)

Uzupełnienie zapasów



Szama

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA ZA AKTYWNOŚĆ $$$

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium