SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Leon_ee/IF Po pierwsze smacznie...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
08.07 Dnt

Generalnie dzień bardzo niskich kcal.., tłuszcze też do minimum, jutro mam imprezkę rodzinną dość dużą to sobie odbiję i zjem to na co będę miał ochotę.., Truskawek już nigdzie dostać nie można to podjadam malin i borówek.., te drugie zdecydowanie bardziej mi smakują, słoik 1L 12 zł, a jako dodatek starcza naprawdę na sporo dań

Suplementacja:
wit-min 1x, yoha 20 mg,
omega 3 2x, wit c 3g,

Dieta:
Ostatni posiłek był najsmaczniejszy
..i nie chodzi o browara po pracy, bo też wypiłem





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
09. 07 Dt

Na treningu zero chęci i motywacji 45 min i polazłem do domu, do tego ławeczka mi się rozpieprzyła, będę musiał pospawać jak najszybciej..,

Trening:
Barki:
1. Wyciskanie żołnierskie 4x8-10
2. Arnoldki 4x8-10
3. Podciąganie sztangi do brody szerszym chwytem 4x8-10
4. Wznosy sztangielek na boki stojąc 7x8-12 (45 sec. rest.)
kółko 4xmax

Suplementacja:
Przed treningiem:
bcaa 10g, yoha 20 mg, aakg 5g, beta ala 2,5g
Na treningu:
bcaa 10g,
Po treningu:
beta ala 2,5 g, wpc 30g, leucyna 2g,
wit-min 1x, omega 3 1x
Na noc:
wit c 3g, omega 3 1x

Dieta:
Cóż był grill więc tłusto bardzo.., do tego dużo sałatek różnej maści, pieczywa nie ruszyłem w ogóle, nawet nie miałem ochoty mniej więcej, tak to wyszło, pustych kcal było o wiele więcej z tych słodszych wiśniówka czy cytrynówka..,




także dobry reset..., i od jutra lecimy dalej



Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-07-10 14:15:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
kerad37
Jak poczytałem o tym wypadku , który miałeś to ciary miałem na całym ciele.Dobrze , że tak się skończyło. Zawsze lepiej jest redukować niż masować przynajmniej ja ta mam.Chociaż mając 32 lata powinno jeszcze coś urosnąć.Do boju i włączam powiadominki.


Niedawno minął rok od wypadku.., jak do tego wracam myślami to dalej jakaś masakra,
ale dziękuję Bogu, że żyję...
i żyję naprawdę szczęśliwie żona, dzieci, siłka są dla mnie wszystkim..
za miesiąc rodzi mi się trzecia córka (tak.., nie syn lecz 3 córka), więc jestem naprawdę farciarzem,
Na razie nie poczuwam się na swój wiek, jedyne co mi o tym przypomina to siwe włosy na głowie, ale strzygę się na łysą pałę i jest spoko..
może uda się jeszcze coś wypracować jak piszesz.., jak nie chciałbym trzymać po prostu fit sylwetkę i prowadzić zdrowy tryb życia, nie leżeć przed Tv z 4pakiem i czipsami co wieczór, lecz od czasu do czasu.., wiesz o co kaman w zasadzie pozd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Zdrowe podejście masz do tego wszystkiego .

Żyjąc zdrowo i urpawiając sport przedłużasz też swoje szanse na dłuższe i przede wszystkich zdrowe życie bez chorób i innego shittu.

Jest to jedna z dróg do uniknięcia obecnych chorób cywilizacyjnych....

Nawet tak niska podaż kcal, ma swoje uzasadnienie naukowe, jako przedłużacz życia i zdrowia...

A od czasu do czasu dla zdrowia "głowy" , też sobie trzeba pofolgować, ale tak, aby to się nie stało regułą...

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
10/11.07 Dnt/Dt

Po imprezie kiepskie samopoczucie, spowodowane trunkami to po pierwsze, ale i takie połączenie gdzie wpadło dużo tłuszczów i taka sama ilość węgli w ogóle się nie sprawdza u mnie.., kłopoty gastryczne i ssanie cały dzień kolejny
Poniedziałek przesiedziałem w pracy i może i dobrze.., wszystko mam w pudełkach i nie ciągnie wtedy do jedzenia nadprogramowego bo go nie ma. Inaczej jak jestem w domu.., przy lodówce i zbliża się wieczór i nuda
Staram się jednak powstrzymywać i złapać za owoc czy garść orzeszków

Jakoś nie mogę tych węgli utrzymać do 50, i zazwyczaj wychodzi ok 100.., ale znaczna różnica to to nie jest raczej....

Trening:
Po dłuższej przerwie w końcu wypadł dobry trening pleców...

PLECY
Martwy ciąg 5x5-10
Wiosłowanie sztangą podchwytem 4x8-12
Wiosłowanie sztangielką tylny akton barków 4x8-12
Drążek szeroko 3xmax
Wiosłowanie sztangielkami w opadzie chwyt neut. 7x8-12 (45 sec. rest.)
rower 20 min w tym interwały 10x

Suplementacja:
Przed treningiem:
bcaa 10g, yoha 20 mg, aakg 5g, beta ala 2,5g
Na treningu:
bcaa 10g,
Po treningu:
beta ala 2,5 g, wpc 30g, leucyna 2g,
wit-min 1x, omega 3 1x
Na noc:
wit c 3g, omega 3 1x

Dieta:













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
12/13. 07 Dnt/Dt

Trening:
Trochę zmian w treningu.., będę leciał na spontanie teraz, dorzucając serie łączone, dropsety itp.,
Przy tym będę chciał maksymalnie skracać przerwy w odpoczynku..,
Trening na szybko i interwały zaraz po...

BICEPS:
Uginania hantlami 4x 8-12
Uginania łamaną 4x 8-12
Uginania młotkowe+Uginania na ławeczce ze skosem dodatnim 4+4 8-12

Triceps:
Wyciskanie wąskim chwytem 4x 8-12
Wyciskanie łamaną za głowy 4x 8-12
Pompki wąsko+Unoszenia hantli w opadzie 3x 12-18
interwały 15min

Suplementacja:
Rano:
yoha 20 mg
Przed treningiem:
bcaa 10g,, aakg 5g, beta ala 2,5g, t5 1x
Na treningu:
bcaa 10g,
Po treningu:
beta ala 2,5 g, wpc 30g, leucyna 2g,
wit-min 1x, omega 3 1x
Na noc:
wit c 3g, omega 3 1x

Dieta:












Na noc ogarnąłem 2 pudełka jak na zdjęciu




Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-07-14 14:28:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jedzonko zacne .......

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
14/15.07 Dnt

A więc tak.. miska pudełkowa przez dwa dni w robocie, rano poleciały interwały, w drugi dzień już mi się nie chciało.., musiałem się też wyspać trochu..,
Od dziś zaczynam urlop, planów wyjazdowych narazie nie ma ale zobaczymy jak to będzie..,
Nie będe zdawał codziennych relacji muszę sobie trochę odpocząć od zajęć dnia codziennego..,
Miskę będe się starał trzymać i od czasu do czasu coś szarpnąć na siłce.., od pon. wdrożę nowy plan 5/10/15 już sobie coś tam poukładałem, tymczasem wrzucam dietę..
Co się udało do tej pory zrobić:
waga 73>67kg
pas 83>79cm

Suplementacja:
wit-min 1x, yoha 20 mg,
beta ala 5g,
omega 3 2x, wit c 3g,

Dieta:












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
jak w smaku te gotowe burgery z beefburger ?

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Tytanov
jak w smaku te gotowe burgery z beefburger ?


Dobre są.., jak nie chce mi się robić w sam raz..,
Jeśli chodzi o gotowce to lepszych nie jadłem...


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2016-07-17 10:23:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carb back loading do oceny

Następny temat

Prośba o ocenę i korektę planu

WHEY premium