SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Carb Nite + IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
Siema wszystkich
Wiec mam 22 lata waże obecnie 76kg mam 184cm wzorstu.Kiedyś zakładałem swój temat na starym koncie ale zapomniałem hasla :) Hmm od czego by zacząć. Więc kilka miesięcy temu miałem operację na przepukline brzuszną tak czy siak nie mogłem cwiczyć przez 3 miesiące przez ten czas nie trzymałem diety no poprostu żarłem jak świnia. ;) i później też tak wyglądałem. Roztyłem się aż do 91kg postanowiłem coś z tym zrobić więc dzisiaj mija dokładnie drugi miesiąc mojego CN . Jestem z siebie zadowolony bo udało mi się zrzucić 15kg.
Może coś o treningu więc ćwiczę tylko z obciążenien własnego ciała pompki przysiady, drążek itp codziennie rowerek 15 min ;) Nie zależy mi na super wyglądzie modela fitness tylko na tym żeby być szczupłym . ( wieczorem wstawie jakieś foty ja to teraz wygląda)
Co do diety do odrazu wskoczyłem na 1500kalorii Węgle od 30 do max 50 na dzień Tłuszcze 70-90 i reszta kalori z białka :)
Przez ten czas 2 miesięcy nie robiłem ładowania węglami. Na poniedziałek planuję zrobić sobię wielkie ładowanie pierwsze od 2 miesięcy nie będę liczył wtedy kalorii i makrosów ;)
Pozdro sportowe świry . Team naturalll ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
O kurcze troche zaniedbalem ten mini blog z powodu pracy i zaliczen na studiach . Trzymam miche i trenuje ;) treningi sa krotkie ale intensywne . Kalorie nadal na poziomie 1500. Ciekawe ile jutro waga wskaże ;). Po ostatnim 25 godzinnym ladowaniu na wadze bylo + 4,5 kg jutro robie ladowanie weglowodanami fat max do 55g a węgle 800/900 ;) ok .4500 kalorii xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
No to tak teraz wyglądam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
Napinka ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
Bok luz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
Szkoda że nie mam zdjęć jak ważyłem 91kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to będzie blog ??
mało tych kcal jak dla mnie
jakie okno masz ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
lodzianin1
tak to będzie taki mini blog
Kalorie są sam raz jak dla mnie nie czuję się zmęczony energia na treningu jest . Będę redukował to końca czerwca potem powolna masa na reverse i przerzucam się na ciężary muszę kupić 100kg obciążenia stalowego
Co do okna to bardzo różnie czasami 4h czasami 8h a czasami nawet i 10h :D






Zmieniony przez - dawidosp99 w dniu 2016-05-14 20:53:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
To może tak na dobry początek tego mini bloga wrzuce fotke tego co mnie czeka w poniedziałek do jedzenia CN będzie trwał od 12 do 24 ;) całe 12 godzin jedzenia syfu mnian . Bum przypinka xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
Coś tak czuję że moje ładowanie zacznie się jutro po 24 :) bo juz mi psycha siada i pewnie pitrwa cały dzień ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
.


Zmieniony przez - dawidosp99 w dniu 2016-05-15 01:52:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 240
O
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie energetyczne – jaka masa ciała?

Następny temat

Najgorszy rodzaj tłuszczu

WHEY premium