SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245788

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6481
o warzywach wiem ,do kazdego posiłku ;)

" Bo życie to nie tylko atak, ale i uniki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6481
Pytanie dotyczące pekinskiej kapusty, Jakies czarne kropki na lisciach?? Nie pierwszy raz to widze?

" Bo życie to nie tylko atak, ale i uniki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja jem taki, lub w pełnoziarnisty w żółtymopakowaniu ale w spisie go chyba nie ma
http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Chleb-pełnoziarnisty-żytni-Nowakowski.html

porownanie twojego i mojego:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nowakowski? Też go jadłem, ale z Tesco go wycofali, a w Carrefour bardzo szybko schodzi ! Polecam ten chleb, bo jest dobry i sam go lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
słkład sie liczy panowie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1926
Podajcie jakis przepis na dobry sos do makaronu czy ryżu łatwy i szybki w przyrządzeniu, najlepiej dwa rodzaje na ostro i słodko. Redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Pomidor albo dwa sparzyć, obraz ze skórki i w kostkę. Na rozgrzaną patelnię, poczekać chwilę, rozgnieść widelcem, posypać oregano. Włala (nie wiem jak się to pisze )>

DZIAL KUCHNIA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6481
Pytanie dotyczące pekinskiej kapusty, Jakies czarne kropki na lisciach?? Nie pierwszy raz to widze

" Bo życie to nie tylko atak, ale i uniki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Widziałem w wielu rozpiskach dietowych na poszczególny dzień, że cały dzień opiera się na jednym źródle węglowodanów.Czyli przykładowo w poniedziałek w każdym posiłku prócz tam wiadomo śniadania i kolacji jest ryż, a w czwartek np. makaron.
Jest jakaś zasada w tym temacie? Można "mieszać" te źródła węgli? Czyli 1 obiad ryż, drugi makaron, a trzeci kasza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Czy warzywa na patelnie można szamać pod wieczór z kurczakiem, smażone na minimalnej ilości oliwy z oliwek? Jest to zamiennik gotowanych które jem codziennie ale nie chce monotonności.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium