SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU JAKO SPORT CZ.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Witam wszystkich w nowym temacie o podciąganiu i ćwiczeniach uzupełniających :)


Marek-ja myślę,że jakby było takie sędziowanie na pozostałych PP i MP ,to by nie było żle.Myślę że Robert też sobie przeanalizuje filmik i wyciągnie odpowiednie wnioski.

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-05-16 18:12:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz, oglądając teraz z komórki, to mi się podobało. Ale już teraz wiemy, że to zależy od sędziów.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz Wy jeździcie na zawody z Mateuszem i Danielem wiec jak Wam pasuje to jest ok.
A ja może na dobry początek wątku wrzucę filmik,niestety z nieudaną próbą pobicia życiówki z tym ciężarem


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
powiem tak, 80 cm chwyt nie jest taki wąski, napewno bym dużo więcej powtórzeń zrobił, ale chwyt dla wszystkich taki samy. jest w sam raz, druga sprawa, nikt na zawodach nie będzie się podciągał tak idealnie jak Łukasz,dlatego trzeba dostosować się ogólnie do techniki prezetnowanej przez innych zawodników, a nie samemu sobie obostrzać. Chodzi mi szczególnie o tych co podciągają się za wysoko, po co takie coś Łukasz ? Nie lepiej tak jak ja, że broda na drążku spoczywa :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-bardzo dobra próba.Mało brakowało do 10-powt.

Mateusz-Ja podciągałem się trochę wyżej,bo po tym pierwszym spalonym powtórzeniu miałem stracha o dalsze :)Podciągam się taką techniką bo mi to nawet pasuje i bardzo nie umiem inaczej:) Myślę że jestem zdolny robić sporo więcej takim stylem i być nawet na podium.Pomijam fakt,że fajnie wygląda takie podciąganie :) Mateusz Twoja technika też jest prawie idealna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ja tam myśle Łukasz, że jakbyś poluzował technikę to miałbyś lepsze wyniki :) a to żeby za wysoko się nie podciągać to jest podstawa :) trzeba poprostu się dosotsować, ja na ostatnich MP nie dostosowąłem się, powinienem wybić z nóg kilka ostatnich powtórzeń i miałbym podium, bo zabrakło wtedy tylko 2 powtórzenia



Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2012-05-16 18:53:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 419
Witam.Jak widze wiekszosc was była na zawodach w Pabianicach, moze ktos wie jaka była srednica drązka( normalna czy ekstremalnie mała badz duza:) a i czy był grawerowany czy zwykły.Planuje odwiedzić Garwolin ale jak widze wasze rekordy to mi sie odechciewa odrazu , ale jak widze rzeczywiste wyniki na PP to mam chec sie sprobowac, Ja wyciagne ok 18 razy do klatki podchwytem wiec jakas tam mała szanse na mam zeby niebyc ostatnim, może ktoś ma jakies rady dla typowego amatora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-zobaczymy jak to będzie w Garwolinie.Może coś pokombinuje przy ostatnich powtórzeniach :) Tobie brakło na MP 2-powt. do podium a mi w Pabianicach 2-powt.choć ja je zrobiłem i to bankowo do drążka.....ale nic tam-walka trwa dalej! :)

Wariat 1188-średnica drążka była dość duża.Wydaje mi się że było 1 i 1/3 cala czyli około 32mm. Na drążku była super trzymająca taśma plus magnezja.Jak piszesz,to Twój poziom jest dobry.Spokojnie wpadaj na zawody do Garwolina :)

Zmieniony przez - lukix w dniu 2012-05-16 19:04:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 419
Mam pytanie,:
1 lepiej podciagać sie np po 15 razy na serie czy lepiej po 7 z ciezarem ( w moim przypadku ok 20 kg)
2 I jeszcze jedno podciagacie sie tylko na jeden sposob pod zawody czy wszystko podchwyt,nadchwyt,zmienne, szerokosci małe duze srednie, zwis , trzymanie nad drązkiem brody, ,na palcach czy cokolwiek inne?

Zmieniony przez - wariat1188 w dniu 2012-05-16 19:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wariat1188-Moim skromnym zdaniem:

1-Pod zawody,to raczej dłuższe serie bez obciążenia ostatecznie z 10-kg.

2-Raczej wszystkie warianty.Trening trzeba stopniowo intensyfikować i okresowo zmieniać żeby dostarczać nowe bodżce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 419
Jeszcze jedno pytanie odnośnie zawodów, maksymalny uchwyt to 80 cm dla nadchwytu to minus, a czy jest jakas granica minimalna dla podchwytu bo wiadomo ze tutaj nie rozłoże rak na 80 cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Myślę,że nie ma minimalnej granicy dla podchwytu-przynajmniej w regulaminie nie ma o tym mowy.Większość "podchwytowców" robiła raczej na szerokość barków.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIEG NA 1 KM

Następny temat

Kolce do biegow przeszkodowych

WHEY premium