SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
to na pewno forma podziękowania za ten ketchup z mięsem :D

ps. taka to pożyje :)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
kulturysta94
to na pewno forma podziękowania za ten ketchup z mięsem :D

ps. taka to pożyje :)


Pewnie tak, trzeba sobie jakoś radzić. Pomagać wzajemnie, wyręczać się itd itp ;) Wtedy można żyć i żyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris męża pozazdrościć odnośnie tego nagrzanego auta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Doris męża pozazdrościć odnośnie tego nagrzanego auta


Jak dobrze jest mieć takiego troskliwego męża ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris ja bez jedzenia tyle godzin to bym chyba zeszla
Dzielna jestes - nie poddac sie pizzy nono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
RoLi5400
Dobra skoro sa takie problemy to moze jedzmy za granice Sosnowiec w koncu nie jest az tak daleko



hahaha Roland okropny jestes , niewolno sie nasmiewac z obcokrajowcow

Troche jestem do tylu ale juz nadrabiam wracajac do zlotu to super by było jakby był do Wrocławia jeździ POLSKI BUS wiec jestem zaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber w niedziele juz nie bede taka dzielna, obiecuje ;)

Sylwia - przyjdzie czas, bedzie rada ;)

Dzien dobry wszystkim! ;)
Nie wiem jak u Was ale u mnie dzis znow na śniadanie wskoczyl najlepszy omlet ( kazdego poranka to powtarzam):D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris no ja myślę, że w niedzielę to sobie czegoś tak zakazanego i pysznego nie odpuścisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber872.
Doris no ja myślę, że w niedzielę to sobie czegoś tak zakazanego i pysznego nie odpuścisz


Oczywiście, że nie ;) No chyba, że po sobotniej konsultacji odechce mi się już zupełnie CZITOWANIA :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Zawsze można parkować w garażu i wtedy ani męża ani żony łaska nie potrzebna :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium