SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja 2 ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 267054

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1598
Witam. Jaką metode wybralibyście z tych 2 propozycji, jeśli chodzi o mase?
1. 10/8/6/4
2. 4-6 (przy izolowanych 8)

Ciągle ćwiczyłem od 6-8 powtórzeń po 10 serii ale chyba pzrecholowałem z tymi seriami a zacząłem się rzeźbić... Dlatego teraz zmniejszam ilość serii i chcę również wypróbować tą metode. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 503
Witam ,bardzo prosze o pomoc.Mam duzy problem z przedramionami!! cwicze juz od 5 lat, z przerwami i róznymi przygodami po drodze typu MMA, aktualnie zajałem sie mocno zdobyciem masy.nic nie biore za to jestem na bardzo dobrej diecie i efekty sa zadowalajace, jedyny problem to przedramiona, przy kazdym cwiczeniu strasznie je czuje, zawsze po paru ruchach sa juz bardzo mocno spompowane, przeszkadza mi to w treningach, czasami nawet z powodu bulu, nie wiem co robie zle a nigdy tak nie mialem, dodam jeszcze ze rosna naprawde szyhbko bardziej niz reszta i nie wyglada to za ciekawie?? trace proporcje? i nadal za nic nie moge wyizolowac reszty parti zawsze czyje ze najmocniej pracuja przedramiona?? w czym problem, pardzo prosze o jakies rady bo niedlugo bede wygladal jak popay???

Dobry trening i czujesz ze żyjesz..:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
dude1992

dobierz metode właściwa dla siebie- oczywistą jest rzeczą, ze w treningu kulturystycznym 10s jednego ćwiczenia to jakas prehistoria.
myslę, ze u osoby w miare doświadczonej jest juz pewne rozeznanie co do skuteczniości metod, zakresu serii, powtórzeń, okresloności ćwiczen i ich wykonywania itp...
oczywiście jakis jeden szablon tez nie wystarcza
zreszta owo sztywne trzymanie sie okreslonej ilości powt. jest w moim przekonaniu błedem bo w obrębie ciała wystepuja pewne różnice ktore powinny byc uwzględniane.
klasycznym przykladem sa np. cięzkie wiosłowania na 6p i podciągania na drążku na 8-10.
gdyby np. zamienił w tym obrębie te cyferki to mysllę, ze skutek nie byłby lepszy.
podobnie biorąc pod uwagę cała game grup mięsniowych.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Emilio77

troche to dziwne bo naogól jest odwrotnie.

poświęcasz im jakis osobny trening?

tak było cały czas w twoich treningach czy jakos ostatnimi czasy sie to zmieniło?

ps. ban za zaśmiecanie działu- kolega powyżej też dostał za to sami i żeby było sprawiedliwie!


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2011-01-04 20:51:10
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
witam

co myślicie o planie na biceps z priorytetem na zewnętrzne części:

-uginanie szt.w opadzie tułowia
-uginanie szt.modlitewnik
-ss-uginanie hantli supinacja/młotki hantlami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
co myślicie o planie na biceps z priorytetem na zewnętrzne części:
-uginanie szt.w opadzie tułowia
-uginanie szt.modlitewnik
-ss-uginanie hantli supinacja/młotki hantlami


Inaczej.

Uginanie ze sztanga prosta (chwyt na szerokosc barkow) 4x8-6
Uginanie mlotkowe cross body (czyli przedramie ustawione w poprzek tulowia) 3x8
Uginanie ze sztanga na modlitewniku chwyt waski, lokcie na szerokosc barkow 2-3x15-12
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3967 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24190
dzięki za pomoc
spróbuje

sog jak wejdzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980


3:25
co to za ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6970
Mi to wygląda na rozpiętki :)

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
to nie sa rozpietki
chyba ze odmiana jakas
on to w dol robi a nie na boki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2

Następny temat

Jak masz łeb to zajrzyj :P

electro
Polecane artykuły