Witam
DNT
Micha:
1 posiłek: owsiane + białko + oliwa
*+ gainer
2 posiłek: 3x jaja + ryż + warzywa
3 posiłek: panga + ryż + warzywa + oliwa
4 posiłek: białko + oliwa
5 posiłek: 3x jaja + pomidor
Kupiłem dzisiaj troche pangi,bo czytałem o niej w miare pozytywne komentarze,wartości odżywcze też są dobre,więc spróbuje. Nie jest to łosoś, ale jak nie ma kasy to trzeba sie jakoś ratować.
Pzdr.
DNT
Micha:
1 posiłek: owsiane + białko + oliwa
*+ gainer
2 posiłek: 3x jaja + ryż + warzywa
3 posiłek: panga + ryż + warzywa + oliwa
4 posiłek: białko + oliwa
5 posiłek: 3x jaja + pomidor
Kupiłem dzisiaj troche pangi,bo czytałem o niej w miare pozytywne komentarze,wartości odżywcze też są dobre,więc spróbuje. Nie jest to łosoś, ale jak nie ma kasy to trzeba sie jakoś ratować.
Pzdr.

jest świetnie, wreszcie lecą tuby na pysk to i napewno motywację będę miał jeszcze lepszą ... niestety po treningu dorwała mnie migrena i zdychałem resztę wieczoru.
.


)