Sama taki mam, i więcej teraz warzyw jem, bo zawsze mi się grubo obierało
Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10
Bez litości dla fatu :P
Ilość wyświetleń tematu: 91283
Sama taki mam, i więcej teraz warzyw jem, bo zawsze mi się grubo obierało
Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10
Bez litości dla fatu :P

Mój dzienniczek, już zamknięty: http://www.sfd.pl/Lena__Dziennik,_witam_na_forum!-t556059.html
Chyba ze był bym bardzo zalany wtedy zrobię jak King w tym roku, grudzień styczeń wycinka potem z miesiąc dwa utrzymanie/delikatna masa i potem tniemy ile da radę
Karkówka i cycki zamarynowane. Cola zamiast browara będzie wchodzić... chyba 
Dziennik, zapraszam:
Nowe foty, masujemy, s.50
http://www.sfd.pl/Bachman_Dziennik__Do_matury_ruszę_gory!_%_-t561869-s50.html#post7

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.
Luz dietetyczny bo składników mi trochę brakowało
). Dzisiaj ciągle trochę czuje jest jakby lepiej, przed przysiadami dobrze je rozgrzeje i się zobaczy. Jak by było źle w środę rezygnuje z przysiadów, dzisiaj też nie będę szalał :) Może skończę 5x5 szybciej bo już rozpisałem trochę tego push pulla i się nakręciłem na dużo powtórzeń
Ale czasem dla odmiany dobry thrash tez poleci. 
Dziennik, zapraszam:
Nowe foty, masujemy, s.50
http://www.sfd.pl/Bachman_Dziennik__Do_matury_ruszę_gory!_%_-t561869-s50.html#post7
HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.
Mój dzienniczek, już zamknięty: http://www.sfd.pl/Lena__Dziennik,_witam_na_forum!-t556059.html
Różowa bo 20 minut w piekarniku mniej i był by chyba tatar
Ale dobra była mimo wszystko.Dziennik, zapraszam:
Nowe foty, masujemy, s.50
http://www.sfd.pl/Bachman_Dziennik__Do_matury_ruszę_gory!_%_-t561869-s50.html#post7
Mój dzienniczek, już zamknięty: http://www.sfd.pl/Lena__Dziennik,_witam_na_forum!-t556059.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły