SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907646

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Ladowania zaleza od poziomu tk. tluszczowej i od wlasnych potrzeb

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7568
po 2tygodniach wprowadzenia mozesz zrobic ladowanie

jak nie potrzebujesz psychicznie ich i dieta cie nie meczy to nie rob ladowan.

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1279
:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1309
Mam jeszcze kilka pytan... ( przepraszam ze was tak mecze)

Od momentu kiedy zaczelam tą diete czuje sie bardzo dziwnie. Mam problemy z zasypianiem i jestem dosyc słaba (nie potrafie cwiczyc tyle co kiedys). Ciezko mi sie tez oddycha. Czy to normalne??

Przeczytałam jeszcze w innym poscie o CKD , ze nalezy spozywac wiecej tłuszczu niz białka. Czy to prawda??

I po czym poznac ze jest sie juz w tej ketozie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22173
organizm musi się przyzwyczaić do funkcjonowania z małą ilością ww
nie czytaj innych postów o ckd, ten jest najwiarygodniejszy
ketoza Ci nie jest do niczego potrzebna więc olej to

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1309
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1309
Jesli macie jeszcze troszke cierpliwosci to sprawdzcie moj poprawiony jadłospis:

ś: pomidor 130g 19.5kcal (b:1.17g,t:0.3g,w:4.5g)+ogórek 50g 7 kcal (b:0.3g,t:0g,w:1.4g)+kefir 200ml 102kcal (b:6.8g,t:4g,w:9.4g)+ otręby
2ś:papryka 50g 14.5kcal (b:0.5g,t:0g,w:3.3g)
o: pierś z kurczaka z 150g 150kcal (b:33g,t:2g,w:0g)+ ser zółty 50g 160kcal (b:14g,t:12g,w:0g) + jajko 60g 90kcal (b:7.5g,t:7g,w:0g)+ cebula+ łyzka majonezu 72kcal (b:0.1g,t:8g,w:0.2g) +olej lniany
20g 180kcal (b:0g,t:20g,w:0g)
p: makrela wędzona 50g 111kcal (b:10.3g,t:8g,w:0g) + otręby
k: mintaj 100g 73kcal (b:16.6g,t:0.5gg,w:0g)
2k: ser twarogowy chudy 100g 100kcal (b:20g,t:0.5g,w:3.5g)+ oliwa z oliwek 10g 89kcal (b:0g,t:10g,w:0g)

Razem:1170kcal

Białko: 110g
Tłuszcze: 71g
Węglowodany: 24g
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 572
ja bym ten kefir wywalil i jadl wiecej otrebow bo to ten blonnik w warzywach tyle nie ma a sa inne wegle i stataraj sie jesc rowne posilki co do kalorycznosci bo ta papryka to za malo jak na 2śniadanko strzel lufe lnianego do niej bo tluszczy tez mam cienko ja tluszcze i bialka wcina po 190g dziennie oczywiscie waze tez odpowiednio wiecej
i pamietaj ze tluszczem latwiej zlapac wiecej kalorii
ja pierwszy tydzien nie przekraczalem 20g ww i naprawde da sie to zrobic
jak masz problem z otrebami to polecam moje CIASTECZKA ze 2 strony w tyl

i tak jak patrze to malo tlustych ryb jesz
a skoro mowisz ze wiecej nie dajesz rady jesc to proponuje jesc wagowo tyle samo ale bardziej kalorycznie

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 572
kto wiec cos o serze kozim ?????????
nigdzie nie moge nic znalesc ile czego tam jest podejzewam ze sporo bialka malutko tluszczy i ze 3g ww ale poprosze o konkret jak ktos znajdzie bo bardzo lubie ten ser

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 572
mam pytanie jak tu wrzucic jadlospiss z excela bo chcialbym go sprawdzic no i moze inni by skozystali

Zmieniony przez - mefiug w dniu 2004-12-19 23:28:38

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

electro
Polecane artykuły