SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CKD - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907680

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
ale dziś neidam rady napenwo żolądek i baniok mi puchnie od jedzzenia już

i co jak neizjem dziś to ckd odnowa trzeba??
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
no tod alej niebede wegl jadł a jak dojdzie mi ożywka to wtedy zaczne od nowa ckd
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
chodziło o to że ja dojdzie mi odżywka to zaczne ckd od nowa bo niemoge tyle jeść a jak odżywke se walne to niebede musiał tyle jeść

a tamto to niewiem czego m sie te klawiszy tak pomyliły:P
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem na ckd 2 tygodnie, schudlam tylko pol kilo. mam 64 kg/174cm wzrostu, siedzaaca prace, sportow nie uprawiam. do tej pory jadlam 106g bialka,103g. tluszczu i 20g. wegli dziennie podzielonych na 4-5 posilkow.jestem troche zniechecona:( Co mam obnizyc? tluszcze? bialko? please doradzcie cos:(
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
dziwna sprawa samej wody stracila bys wiecej dieta wyglada na dobze zbilansowana ,zmniejsz na poczatek o te 13g tluszczu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5576
HEj, nie wiedzialam gdzie to wkleić,aleee piszę tu bo pewnie jest sporo zainteresowanych. Podaję sposób na rybę. Tatar z łososia-siekamy drobno surowe mięśo łososia, siekamy ogórka kiszonego, cebulkę, mięso kładziemy na talerz, w kupce robimy dziurkę, do dziurki wlewamy jajko surowe (bez jaja tez ok), może byc trochę oliwy z oliwek jesli jeszcze nie zbrzydła i potem do samku:maggi,pieprz, mieszamy z cebulką i korniszonem jak nam pasuje, jak nam smakujer dowolnie:) rewelacja. Moze juz ktos tak jadł:) POLECAM
Smacznego


PS Spróbujcie z inny,mi rybami moze tez bedzie ok

malinaf

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Białko przed snem - tuńczyk czy odżywka?

Następny temat

Białko 70% z Allegro???

electro
Polecane artykuły