SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT cod123, 3 lata str 119

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 270733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
bardzo niebezpieczne fotki - nie dla osób głodnych .
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2439 Napisanych postów 12124 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 591142
Kocham Chorwację i tęsknię bardzo. Na pewno wrócę jeszcze nie raz pomimo tego, że już 4 czy 5 razy byłam. Foty wszystkie świetne. Gratulacje, będą piękne wspomnienia :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
W czwartek miałam iść na siłownię, ale było u nas prawie 30 stopni, więc wybrałam rower. Pewnie już ostatni w tym sezonie- 20 km
1. płatki jaglane i owsiane, tahini, orzechy, czokapik
2. Kurczak, mozarella, sos, ryż
3. Lody z bananów, orzechy
4. Bataty, łosoś wędzony, ogórki

Dziś siłka:

1. Opuszczanie 3x
Podciąganie 1/1/1/1/1
5/4/3
2.Martwy ciąg sumo 4x3-8
8x40/8x45/8x50/6x55/6x55
8x40/8x40/7x45/8x50/7x55
3. ściąganie linki z wyciągu górnego jednorącz 4x8
8x15/8x15,5/8x20/8x20
8x15/8x15,5/8x20/8x20
4. odwodzenie nogi w bok na wyciągu
8x7,5/8x7,5/8x7,5/8x7,5/
na maszynie 10x37,5/8x37,5/8x37,5/8x37,5
5. plank 4x
30s/30s/30s/30s
45s/40s/35s/30s

poszło okej, to ćw 3 jakoś mi nie wchodzi, chyba zmienię na ściąganie sznura obiema rękami.
Opuszczanie już robiłam w domu w tyg, więc zamieniłam
A odwodzenie bokiem to jest killer
Na planka już miałam mega mało siły w rękach, chyba też muszę to przestawić

1. Jajecznica, chleb
2. Udka z kurczaka, dynia, ziemniaki
3. chyba pizza będzie ryżowo-gryczana z mozarellą i chorizo i jakieś winko wpadnie







Zmieniony przez - cod123 w dniu 2018-09-22 15:57:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
I tak macie farta z ta pogoda, ja juz mam jesien jakis czas, chociaz i tak jest ladnie.
Tez dzisiaj Twoja pizze planuje na kolacje- juz jakis czas za mna chodzila
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
ale ukryty chocapic w misce :D

ja w osttanim czasie zaliczyłam 2 pizze, pyszne były :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
10 gram nie zaszkodzi

Poniedziałek:
1. Pizza z patelni z grana padano
2. Bulgogi z wieprzowiny, makaron sojowy, warzywa
3. Naleśniki z jabłkami, orzechy
4. Krem z dyni, buła, mięso z rosołu

Wtorek:
1. Owsianko-jaglanka, tahini, czokapik, orzechy, białko
2. Polędwiczka wieprzowa, ziemniaki, ogórek
3. Pizza z patelni z mozarellą
4. Krem z dyni, buła, mięso z rosołu

1. Podciąganie 4-8 serii po 1 powt
1/1/1/1/1
1/1/1/1/1
2. Glute bridge z gumą 12/12/12/15+
12x60/12x60/12x60/16x60
12x60/12x60/12x60/17x60
3. wiosłowanie półsztangą 4x8 (podaję wagę bez sztangi)
10x15/8x15/8x15/8x15
8x15/8x15/8x15/8x15
4. przysiad bułgarski 4x8
8x4/8x4/8x4/8x4
8x4/8x4/8x4/8x4
5. Wyciskanie na barki sztangielkami 4x6-8
8x4/8x6/8x6/8x6
8x4/8x6/8x6/8x6

oj jak dzisiaj dupa boli
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
to chyba dobrze w sumie że boli

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 710 Napisanych postów 2487 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327948
A co to bulgogi?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 229519
Koreanskie zgrillowane miesko z tego co ogarniam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 107 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33365
Czy ja dobrze widzę, że podsmażyłaś ugotowanego ziemniaka i dynie? Wygląda smacznie, a ja uwielbiam dynię. Gotowałaś ją najpierw czy piekłaś, poproszę o wskazówki :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT moniuszko

Następny temat

ćwiczenia po ciąży

electro
Polecane artykuły