SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157278

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6447 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Szynka a łopatka to trochę inne wartości odżywcze, wiec nie ma co się dziwić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10054
Zawszę się mogę dostosować - nie musi być po treningu. Tylko, że tym sposobem miałbym 3 dni treningowe wyglądające tak:

DT 2400 (bez liczenia warzyw i minimum tłuszczu do smażenia)
DNT 1800

3 razy trening (bill starr 5x5):
baza - przysiady, wyciskanie, mc, wiosło, żołnierskie
dodatki - podciaganie, biceps, triceps, moze cos izolowanego, T2B itd.

Tak sobie myślę, że jeżeli dorzucę crossfit w DNT to może być zbyt duże obciążenie dla mięśni (na każdym treningu mam przysiady, podstawy itd). Wymyśliłem sobie parę opcji i nie wiem, która będzie najlepsza:

1. Sam bill starr na spokojnie 3 x tydzień (fajnie było by coś dodać jednak)

2. Każdy trening baza + dodatki dobrane tak by dało się zrobić cos w formie CF po bazie np:
Trening: Przysiady, żołnierskie, mc; chwila przerwy i: CF w formie 4 x 10 podciąganie / pompki bez przerwy / inne ćwiczenie

3. 3 x tydzień Bill starr baza + dodatki normalnie + 1 lub 2 CF tylko nie wiem jakie tu dobrać by nie zaburzyć regeneracji przy dosyć obciążającym treningu jakim jest BS.

EDYCJA:
4. Opcja olania CF i: 3 x BS + 1 lub 2 razy np. bieganie , chociaż powiem, że fajnie było by wrócić do CF (pozostając przy świetnym treningu jakim jest BS).

5. Na później 3 x (BS Baza + dodatki w formie CF) + 1/2 razy bieganie. Dodać muszę, że jak CF uwielbiam to nie lubię biegać w formie interwałów :/

Zmieniony przez - Rhu w dniu 2014-02-10 15:24:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22175
zrobiłem sobie masło orzechowe
joha przyszła teraz czekam na spokojnie dnie pewnie do Wielkiego Postu
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108353 Napisanych postów 381245 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720021
jaka joszka?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11412
Warto ta joha ?Daj pozniej opinie bo zamierzam tez zastosowac w czerwcu :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22175
ta dobra (hlc czy coś w ten deseń)

Tak warto juz nie raz się nią suplementowałem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11412
I jak ? Schodzi ten tluszcz faktycznie tak jak powinien i jest szybciej :)?
Nie chodzi mi o jakies efekty z dnia na dzien 1kg mniej fatu ale ogolnie czy przy normalnej diecie cos pomaga :D i czy jakies efekty uboczne sa ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22175
jak by nie działało to bym nie kupował

Tak pocisz się jak prosiak, czasami telepie. I orze serce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11412
fakt ^^
No coz bedzie trzeba zakupic i obczaic ten specyfik :D!
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108353 Napisanych postów 381245 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720021
dobra sprawa,jak ktoś lubi takie srodki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

electro
Polecane artykuły