Zawszę się mogę dostosować - nie musi być po treningu. Tylko, że tym sposobem miałbym 3 dni treningowe wyglądające tak:
DT 2400 (bez liczenia warzyw i minimum tłuszczu do smażenia)
DNT 1800
3 razy trening (
bill starr 5x5):
baza - przysiady, wyciskanie, mc, wiosło, żołnierskie
dodatki - podciaganie, biceps, triceps, moze cos izolowanego, T2B itd.
Tak sobie myślę, że jeżeli dorzucę crossfit w DNT to może być zbyt duże obciążenie dla mięśni (na każdym treningu mam przysiady, podstawy itd). Wymyśliłem sobie parę opcji i nie wiem, która będzie najlepsza:
1. Sam bill starr na spokojnie 3 x tydzień (fajnie było by coś dodać jednak)
2. Każdy trening baza + dodatki dobrane tak by dało się zrobić cos w formie CF po bazie np:
Trening: Przysiady, żołnierskie, mc; chwila przerwy i: CF w formie 4 x 10 podciąganie / pompki bez przerwy / inne ćwiczenie
3. 3 x tydzień Bill starr baza + dodatki normalnie + 1 lub 2 CF tylko nie wiem jakie tu dobrać by nie zaburzyć regeneracji przy dosyć obciążającym treningu jakim jest BS.
EDYCJA:
4. Opcja olania CF i: 3 x BS + 1 lub 2 razy np. bieganie , chociaż powiem, że fajnie było by wrócić do CF (pozostając przy świetnym treningu jakim jest BS).
5. Na później

3 x (BS Baza + dodatki w formie CF) + 1/2 razy bieganie. Dodać muszę, że jak CF uwielbiam to nie lubię biegać w formie interwałów :/
Zmieniony przez - Rhu w dniu 2014-02-10 15:24:57