SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157886

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31333
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11412
Sorbet truskawkowo - migdalowy !:D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31333
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30901
Yo Yo, kogo oklepałeś pod impreza w stylu MMA ? %)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24041
siema :D
święta tuż tuż a ja już mam dość jedzenia i czuje sie jak grubas...



...nie polecam

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31333
WaCki
Yo Yo, kogo oklepałeś pod impreza w stylu MMA ? %)


Naraziem tylko ćwiczem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31333
kulturysta94
siema :D
święta tuż tuż a ja już mam dość jedzenia i czuje sie jak grubas...



...nie polecam


tjaaa,a niektórzy głodują na masie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30901
Odpuść MMA, bo nie wyrobisz z jedzeniem na tej swojej masie %)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31333
to takie lekkie treningi ;3 raz w tyg.ale jak teraz wolne to częściej :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24041
głoduja a ja nadrabiam za nich, jeszcze pojechałem w piątek do poznania ze znajomymi to tutaj szybka pizza, tutaj mc'donald itd itd i mam już dość :D czekam już z niecierpliwością na czwartek bo źle sie z tym czuje haha

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

electro
Polecane artykuły