SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
taaa to też racja, ale ego w kieszeń,mam to w dupie, a potem w szatni patrzą zboku jak wyglądam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Mi tam czasem ego pomaga. Bo jednak w niektórych ćwiczeniach ważny jest ciężar, i wtedy jednak ma to pozytywny wpływ. Choć z drugiej strony np. musiałem przestać WL robić swego czasu, bo dokładałem na sztangę, a klatka stała. A teraz w sumie nie robię poziomej ławy, bo jednak dipsy i skosy mi lepiej budują klatkę. : )

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Pierwsza wypiska z nowego planu!!


TRENING


Klatka
1. Wycisk sztangi gilotyna 5 * 6-8
8x50kg / 8x60kg / 8x70kg / 8x70kg / 5x80kg

2A. rozpietki skos 30 st. 3 *10-12
2B. wyciskanie młotkowe 30 st. 3 * 10-12
12x15kg / 12x15kg / 10x15kg

3. MDS wyciskanie sztangielek45/30/poziomo 3 * 8-10
10x17.5kg / 10x17.5kg / 10x17.4kg
4. Wyciskanie sztangi leżąc 1 * 100



KOMENTARZ TRENINGOWY

Gilotyna, powrót do niej to coś niesamowicie pieknego, u mnie góra klatki kulała i kuleje, ale progres jest, dalej Rozpiętki z młotkami
jak widać na filmie, klatka pracuje dobrze, tricpes lekko sie wkradł i w wycisku młotkowym mogłoby być troszke więcej kg, ale to nadrobie.
mds rozwalił mi klatke, tylko słabo byłem skoncentrowany... Wielki minus.. Ogólnie to pierwszy trening, ten tydzień taki bedzie na ogarnięcie, potem na pełnej kvrwie


filmy







DIETA



Jak widać z tłuszczem niziutko stoje, Hubertowi pokaże, zobaczymy co on o tym powie, można dodać kcal z tłuszczy jak widać, ale i z ww


zdjęcia
te tosty to czit














Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2013-07-31 14:19:14
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
szama fajnie się prezentuje. Ciekawią mnie te ostatnie serie 1x100p. To musi byc mega, napewno kiedyś coś takiego wypróbuje, mięsien po takim czyms chyba musi wybuchac. Jakim ciezarem wyciskałes poziomo? chyba samą sztangą ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
o żesz kvrwa jaka szama, spyerdalam stąd

Trening klaty masakra, Hubert taki wariat ?

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-07-31 21:38:59

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Klatka to była pikuś Hekade, dziś jak robiłem wycisk na maszynie na koniec, to nie wiedziałem dlaczego ramiona bolały, czy przez pompe, czy przez brak dopływu krwi, a po serii chvj wie co z nimi zrobić...Masakra jakaś!!

Arni, no Hubcio tak wariuje A szama, jak szama


Ok ogarniam diete, bo przez zbyt dużo chvjowych bąków czuje sie źle i zrezygnowaliśmy z jednego produktu.
Zobaczymy czy pomoże.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892887
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
Jęczmienne, 190g ich jadłem, zobaczymy, probiotyki jeszcze kupie.

bo serio, na początku było śmeiszne, a teraz co 20min takie śmierdzące, że masakra...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 8346 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 180203
31.07.2013!





Grzbiet
1. Podciąganie nachwytem 5 * 6-8
8xCC / 8xCC / 7x5kg / 7x5kg / 7x5kg

2A. Ściąganie drążka do klatki
10x32.5kg / 10x37.5kg / 10x42kg / 10x47.5kg

2B. wiosło sztangą 4 * 8-10 rampa
10x55kg / 10x65kg / 10x70kg / 10x75kg

3. MDS podciąganie sztangi/wiosło podchwyt/nachwyt 3 * 8-10
10x60kg / 8x60kg / 8x60kg

4. Wymach boczny w opadzie 1* 100
60x5kg / 40x5kg

+łydka, 20min cardio


KOMENTARZ TRENINGOWY
Drążek wszedł mi bardzo dobrze, szczególnie bez ciężaru, potem ściąganie, zbyt lekko pod ciężar podszedłem,
ale potem czucie niesamowicie wielkie! Potem półsztanga, tutaj czuje dyskomfort.. nie wiem dlaczego, ale to mi słabo coś wchodzi
zobaczymy za tydzień. Dalej mds... Musze to przemyśleć, bo przy podciąganiu do klatki troszke za duży ciężar, a ja tego ćwiczenai nie znam,
wiec przydałoby sie tam mniej, a znowu we wiosłach cięzar dobry...Boże jak mi potym grzbiet napuchł...Coś niesamowitego!
Dalej wymachy w opadzie, po jednej serii czułem jakby ktoś mi zacementował tylko akton barków chwila przerwy i jazda dalej!!
trening mega mocny ! mega cięzki i mega fajny! to jest to!


Filmy





DIETA



zdjęcia + fotka cukiereczków i hollsów niby bez cukru (ww mają tyle co ryż) ale wszystki z tych polioli czy jak sie to tam nazywa..
Co wy o tym myślicie?











...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
probiotyki zostały wprowadzone na rynek suplementacyjny wraz ze zwiększeniem podaży węglowodanów w dietach czyt. high carb i zapoczątkowaniem insuliny jako wspomaganie wysiłku. Nie da się normalnie trawić przy takiej ilości węgli, pełno złogów na jelitach
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

electro
Polecane artykuły