taaa to też racja, ale ego w kieszeń,mam to w dupie, a potem w szatni patrzą zboku jak wyglądam

Ilość wyświetleń tematu: 162896

ಠ_ಠ
?
?
Zgodny z regulaminem.
A szama, jak szama
czuje sie źle i zrezygnowaliśmy z jednego produktu.
chwila przerwy i jazda dalej!!

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły