SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ale dziennik będziesz dalej prowadził? :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
No wiadomo, bede yebał foty każdemu angolowi na koksie którego spotkam i tutaj bede dodawał foty Haha, nie no żartuje, odnajde sie troszke, znajde siłke, ogarne porządny telefon i dziennik bede dalej prowadził, tylko wypiski bedą wolniej szły przez tyle narodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie beda. internet to nie poczata polska

co do znajomosci to popatrz sobie na maps.google.pl tylko ze tam odleglosci w milach pokazuje wiec trzeba przeliczyc. pamietaj ze tam ruch lewostronny:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tam są konkretne siłownie i za małe pieniądze, nie to co tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
to jak bede szedł z buta chodnikiem to jak mam iść, zaczynając od lewej nogi ?

Właśnie to mnie interesuje, musze napisać do kogoś z UK jak tam wyglądają karnety. Bo z tego co czytałem o piersiach z kurczaka w dziale w którym sie opisuje promocje to ludzie piszą, zę po 4funty można dorwać tylko w wiekszych ilościach,

A Ty Hubert nie wiesz jakie tam mniej wiecej ceny miesięczne karnetów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
szama jest droga. kura tez. ale pensja bedzie wieksza jak tu wiec jakos dasz rade. chodz prawa strona, pokaz ze z polanda jestes;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Dlaczego droga? Ja tam nie jade zarobić i nagle wracać do PL, nie mam zamiaru tam przeliczać.

No a jak, bede miał skarpety do sandałów, pokaże im,że jestem patriotą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tylko biale, najlepiej do czarnych sandałów.

wiem ze nie bedziesz przeliczal ale tylko uprzedzam ze kurczak do najtanszych nie nalezy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
jak w pl bym zarobił 1k pln i dał za kure 15zł, a tam bym zarobił 1k funtów i dał za kure 4funty, sam sobie policz, gdzie jest drogi kurczak( policzyłem tutaj bez przeliczania na waluty i zarobki przykładowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dokładnie tak. W Polsce jest drogo i tyle.
Wyobraź sobie że zarabiasz 2000zł.
Nowy samochód kosztuje 8000zł;
Nowy telewizor 500zł;

Tak to właśnie wygląda w UK, tylko że oni tam nie mają zł, tylko funty. ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium