SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Dobra to miejsca zaklepane, jeszcze jednego ziomka wezme od siebie i weźmiemy mieszkanie na wynajem

Koszt takiego mieszkania to jakieś 500f miesięcznie, nas czworo zarobi ponad 3.5k Funtów miesiecznie, wiec spokojnie i godnie bedziemy żyć


Miałem iść dziś na siłke, ale byłem grac w piłke.

Zapomniałem sie tutaj pochwalić ,że dostałem sie do amatorskiego zespołu, my polaki gramy na różne miejscowości angielskie, albo na hali albo na sztucznej murawie i tak co tydzień jeden meczyk wypada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
Buli nie zapominaj o mnie też chce tam

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Siema po treningu pleców !!



DIETA



Trzymana w 100% dziennei wychodzi mi 3.3k kcal tak plus minus



TRENING

Przyciąganie linek siedząc

15x15kg / 15x15kg / 15x15kg / 15x15kg

Podciąganie sie na drążku

8xCC / 8xCC / 8xCC / 8xCC

Wiosłowanie sztangą

12x50kg / 12x60kg / 10x70kg / 10x70kg

Martwy ciąg

6x70kg / 6x90kg / 6x100kg / 6x105kg


Trening bardzo dobry, pompa naprawde dobra, gdy robiłem wiosłowanie to tak strasznie paliły mnie plecy, ze czułem sie świetnie.
Treningi teraz już wykonuje tak jak należy, mięśnie czuje i jest dobra pompa.

Zrobie jeszcze w tym tyg klatke , barki i nogi i chce od poniedziąłku przejść na Push Pull, zrobie ten co ja samym początku dziennika tylko pozmieniam ćwiczenia na takie jakie mam do dyspozycji u siebie na fitnesie.


FILMY



Wioslo




Mc





i lece do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Hm, filmy wydają się być w porządku, ale poczekaj na kogoś bardziej doświadczonego, bo ja się jeszcze uczę Siła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Regenat bo to jest tak, na chate każdy chce mi sie wyebać, a ocenić technike to nie ma komu

a tak serio to ja sam wiem po sobie, że wykonuje ćwiczenia dużo lepiej niż kiedyś i czuje też je dużo lepiej, co widać na treningu, trzymam plecy prosto przy 105kg, a niedawno przy 90 było mi ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Kvrwa miałem iść dziś na siłownie, ale wstałem z bólem gardła....

Było mi dziwnie i przyjemnie ciepło, dotykam grzejników a one zimne... Hmm wiec zastanawiam sie co jest... Po chwili schodze do kuchni gdzie jest cieplej, a tutaj nagle dostałem dreszczy...

Zmierzyłem sobie temperature ciała i w prawym uchu mam 36.0 stopni a w lewym 35.3 Kompletnie nie wiem co jest grane...

Ja to zawsze tak mam, jak już mnie coś lekkiego złapie to bedzie sie to ciągnąć po kolei dodając jakiś ból... kvrwa

Raczej odpuszczam treningi do końca tego tygodnia i od poniedziałku rusze z tym push/pullem dziś zaczne go ogarniać wiec potem wkleje tutaj do jakiejkolwiek korekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Siema, na szczęście już wyzdrowiałem i dziś byłem na treningu.

Wypiska później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiosło ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
SIema!!


Choroba mnie puściła wykonałem 3treningi, a czwartego juz nie dałem rady zrobić w tym tyygodniu booo, bo znowu mnie choroba dorwała




Opisze trening klatki i barkow chyba z poniedziałku


Nie pamietam ciężarów wiec tak na szybko opisze,

Zacząłem od dipsów, które mi pięknie weszły i chyba dobrze robiłem je technicznie (patrz filmik) Potem troche powyciskalem, pamietam jak w domu wyciskałem po 28kg hantle, tutaj 27.5kg sprawia mi problem i technika jest do bani wiec nie przekraczam póki co 25kg.

Przy barkach troche powyciskalem hantle doszedłem też do 25kg, potem troszke wznosów z hantlami 8kg i dalej nie pamietam jak tam było



Wkvrwia mnie już troche bezsensowny split (bezsensowny tzn bez żadnej rozpiski) i tak jak pisałem tydzień temu chce wejść w trening P/P legs poszukam czegoś, skoryguje pod mój sprzet i wrzuce tutaj.

FILMY






I tak na koniec napisze, ze diete trzymam w 90%, bo wracam z pracy z wielkimi zawrotami głowy i nie jestem w ogole wstanie zjeść sera białego.. dziś już spróbuje zjeść chociaż troche, mam w ciul ropy w ryju i nie jest fajnie... Nic w diecie nie zmieniałem jest to dalej +/- 3,3k kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
też własnie się przymierzam do jakiegoś planu p/p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium