SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
taka pora roku. ty lepiej sie kuruj bo sie rozlozysz i dupa z wyjazdu

ja mialem lekkie przeziebienie. do tego 4 miechy przerwy, wrocilem, tydzien treningu i choroba wiec mialem wybor albo sie leczyc albo to j**ac i tyrac. wiec wybralem to drugie. i tak duzo przerwy bylo. podczas trenigu sie wypocilem, potem prysznic i pod kocyk i jakos to bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ja nie mam zamiaru sprawddzać sposobu na "wypocenie sie" bo jeśli to sie u mnie nie uda, to pewnie zapalenia płuć bym dostał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
czarne scenariusze;) ja ogolnie bardzo sie poce a ze cwiczylem z gorączką to sam wiesz jak to bylo;) na dzisiaj starczy tego pisania. do jutra:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ok pierwsze łzy za mną teraZ droga na ppoznan.. ppzdr chłopaki!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
do uslyszenia. czekamy na jakas wpiske z nowego miejca zamieszkania. trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i obyś na miejsce doleciał już zdrowym będąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Patrzę w niebo, szukam samolotu Szerokiej drogi! (?)

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Odprawa zrobiona, ale dvpeczek na lotnisku. Osrany jestem masakrycznie.. O 19.50 mam wylot także mikers wypatruj wizzaira i dzięki za dziwne życzenia czy jak to się tam nazywa:Oddany


Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-09-25 18:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Siema!! Ok już na chłodno wszystko co i jak

Wiec dziś o 10miałem rozmowe kwalifikacyjną w agencji i wyglądała ona tak (nie żartuje!!)

Wpadam do pomieszczenia, siedzi jedna laska i 10polaków.

Ona daje mi test po angielsku do rozwiązania.

Wiec ja sie za niego biore a ona:

Poczekajcie, ja wam bede czytała wszystkie odpowiedzi, a wy tylko je przepisujcie

Napisałem ten test(tzn przepisałem) i ona do mnie:
- Na którą zmiane Ci pasuje?
- Najlepiej to na drugą
- W którym teamie chcesz być
- W 3 jeśli moge wybrać
- Ok jutro o 15 w pracy

hahah i tak wyglądała moja rozmowa kwalifikacyjna w agencji
kompletnie ani jednego słowa nie musiałem znać i kompletnie ani jedna osoba o nic mnie nie pytała A PRACE MAM!!
Konto w banku też założone wiec wszystko idzie po mojej myśli


Pozdro chłopy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10656 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609949
i po 8h bedziesz tyrał?

więc teraz już moze byc tylko lepiej
jeszcze siłke ogarnij;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium