SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Crazy_Thug


za to ten francuz ehhhhh. nie machaj tak lapami. rece maja byc sztywno a pracuja tylko przedramiona(jezeli tak mozna to ujac). lokcie w miare blisko siebie, u ciebie za bardzo sie rozchodza na boki.




Z tym, że niekoniecznie, rozciągnięcie głowy długiej jest wskazane. Wydłuż za to fazę negatywna tak, aby powoli rozciągać triceps i koniecznie łokcie trzymaj wąsko, za bardzo rozłażą się na boki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Aha ok wielkie dzieki Hubert za rade, od nastepnego treningu tak zrobie.

A co do właśnie tego machania łapami, to pamietam kiedyś Antos robił prostowanie na wyciągu i też robił taki ruch troche jakby dociąganie i mówił,że to angazuje głowe długą. Czyli wychodzi na to, że jedyne co robie źle przy franzucie to za szybko opuszczam i łokcie trzymać wąsko, jest do nadrobienia

Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-09-16 22:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tzw skull crusher polega właśnie na uginaniu wyłącznie przedramion, wtedy gryf dotyka czoła/nasady nosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
No tak, ale jeśli doda sie lekki ruch łokciami i w to angazżuje sie tę długą głowę tricpesa to chyba dobrze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
taki to pozyje. co bedziesz robil w anglii? londyn czy gdzies indziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
bede mieszkał w Shirebrook, a ile to jest od londynu to nie wiem, wiem, że jest godzinka drogi od Shefield/doncaster bo tam bede lądował.

a co bede robił, bede pracował w hurtowni, która rozsyła ciuchy na cały kraj, oryginalne(dlatego nie moge w niczym oryginalnym iść do robty) to an 90%. a jakby mnie nie wzieli to jeszzce nie wiem , ale na 90% tam.

Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-09-16 23:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
prawie 240km wiec praca w londynie odpada;) co bedziesz robil ciekawego? tez bym gdzies wyjechal ale poki co zostaje. zostawisz swoja silownie;) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Chodził po regałach, pakował ciuchy do kartonu i kartony jakoś tam wklepywał na komputer, ile jest jakaś normal zrobienia tych kartonów tzn musisz dziennie zrobić daną ilość, czyli wyrobić norme, jak sie nie wyrobisz to won, 3tyg mam na nauke. potem jade już normalnie, ale moge też być na jakiejś inne tam robocie, ale to nie wgłębiałem sie w to, bo tam podobno na razie nie potrzebują.

A co do siłki to brata 12-letniego namowie i on bedzie napyerdalał Sprzedać jej nie sprzedam, ani nic;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
bedziesz tylko 90km od Manchesteru. zazdroszcze;) robota moze byc ciekawa. chyba lepsze to niz jakis zmywak w Londynie. zarobisz cos, moze odlozysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ty widze lepiej obeznany ode mnie gdzie to jest

No lepiej i najważniejsze,że od chvja polakow w robocie i z rodzinką ebde też pracował;)

No i na pewno szybciej odłoze niż tu w pl

Poza tym jak sie wszystko rozkreci, to wracać na stałe do PL nie mam zamiaru
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium