SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Mikołaj wyjdź


a tak serio to wcześniej było git a teraz chvjnia, a konta nowego coś nie moge zalożyć bo mi ten obrazek to przepisana nie wyskakuje, zayebiście kvrwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Udało sie !!


ale wypiski nie robie, napisze ogólnie, ze siła spadła...

3filmy i tyle










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
może odsapnij kilka dni i zrób fbw na 50_70% ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Dojadę do konca tygodnia te treningi. A potem zrobię fbw tak jak mówisz, ogólnie to paczka nie doszła i jest chvjnia. G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Nie dałem rady wstać na trening nóg, jestem mega zły..
ALe też i mocno przemęczony, do tego coś mnie łapie.

Zrobie tak jak Hubert napisał, od jutra już zrobie fbw, na spontanie jakiś.


W roobocie wczoraj też chvjowa sytuacja była.
taki gość jak w Pl kierownik, posądził mnie sk***iel ,ze wypchnąłem jakąś
laske z kolejki, nie dość, że zaczął na mnie krzyczeć to jeszcze położył mi łape na klacie, że nie mogłem iść dalej...
PO czym poszedł, (myślał, ze polak to ch**, zamknie sie i tyle.)
A ja za nim sk***ysynem, mówie, ze nastepnym razem ma mi zwrócić uwage mówiąc mi co jest nie tak, a nie krzyczeć i przeklinać na mnie.
Sk***ysyn zasrany, wyszła jadka mała i spisali moje dane wszystko i dziś pewnie dywanik u menadżera, ale ch** zobaczymy, ja sie winny nie czuje... W ogóle na początku nie wiedziałem o co mu chodzi...

Jak mnie wyyebią to zayebie ciecia.. Taki 175cm 55kg wagi...

Ale mnie wkvrwił już wczoraj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Z bani mu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ogólnie to roztrenowanie. Dobrze mi ono zrobi, do końca nastepnego tygodnia.
DIete trzymam 100%, coś tam wpadnie pomiędzy czasem, ale rzadko. mega rzadko.


Wrzuce 3filmy... cięzary 50%, ale wrzuce drążek, z którym zawsze miałem problem, chvjowo widać na filmie, ale może coś tam.

Tyle. Póki co sie edukuje i od konca nastepnego tygodnia, na maksa..









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Widać poprawę pleców. : )

Zamykasz uchwyt kciukiem przy podciąganiu? Jeśli tak, spróbuj "małpim chwytem", z kciukiem "u góry". Mi to pomogło wyizolować pracę pleców, bo obejmując drążek kciukiem często czułem bicepsy.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Hehe edukuje no działaj działaj

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21585 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870727
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium