SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Grubo, na siłce na którą chodzę jest dwudziestoparoletnie radio i 4 głośniki. ;x

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Tak to jest jak się do klubów fitness chodzi. U mnie niestety ceny w takich klubach są z kosmosu i muszę się zadowolić byle czym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
duzo placisz za karnet w przeliczeniu na zl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja myślałem, że na siłkę to się chodzi ćwiczyć, a nie MTV czy inną Vivę oglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
No u mnie też na siłce jest TV i właśnie czasami rozprasza, bo puszczają jakieś teledyski a tam dobre dvpy często są i ...ciężko się skupić

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
W czasie kręcenia aero może i spoko, ale w czasie siłowni trochę trochę lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Barszczyna to złóżcie sie sami, Ci co ćwiczą i kupcie jakąś wierze albo słuchawki

Regenat U mnie jest tylko jeden ten fitness club także

Crazy_Thug na nasze płace jakieś 110zł, a na angielskie jakieś 4h pracy

december na jednym telewizorze są też wiadomości także nie tylko muza tam leci

arnold69
nic nie rozprasza, pomiedzy seriami można popatrzeć

kalikstat taa do aero to coś świetnego, poza tym sprzetu do aerobów też jest od groma i to w ciul porządnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
E tam, ja zazdroszczę takiego klubu. U mnie 150 zł / miech wychodzi taki klub, więc dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Buli, w sumie to nawet nie trzeba więcej. Muzyka jest, sprzęt jest, motywacja jest. No i tylko 80zł/msc. ; )

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Buli ja pytanie MEGA offtopowe , pojechałeś do UK jakoś po maturce czy coś , czy z wykształceniem jakimś wyższym znalazłeś tam robotę?
Możliwe że jutro o tym pisałeś, ale może przeoczyłem czy coś.
Bo korci mnie wydupcyć z Polski po maturce:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium