SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jak do tej pory było ch**owo to za rok, może dwa zrozumiesz że to nie był dobry wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Siema CT , właśnie 100%racji, właśnie o tym hekade kazdy ci pisze, nie sztuka jest doyebac ciężarów przy takiej technice , kazdy ci ja wytyka, zrób krok w tył z ciężarem wszędzie a zrobisz 2kroki w przod , sylwetką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ta to już widzieliśmy milion razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no ale też Panowie ! chyba nie ma sensu zaczynac np wyciskania hantlami od 10kg i konczyc na dwudziestu nie xd ? bo takiej serii to ani nie czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Twój problem polega na tym, że nie potrafisz pracować grupami docelowymi. Siłujesz się po prostu z tym. Ja na 20-tkach jestem w stanie spompować klatę i doprowadzić ją nawet do upadku, mimo,że ciężar bardzo mały jak dla mnie. Prosta zasada: im ciężar mniejszy tym mocniej dopinać klatę, jak ciężar jest duży to ów dopięcie wychodzi niejako "samo z siebie" bo tu już robotę robi ciężar, O ILE nadal się wciąż wyciska z klaty a nie po prostu siłuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
a zrobie tak następnym razem czysto eksperymentalnie z wyciskaniem hantelek, malutki ciężar i max spięcie, zobacze co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870556
Pewnie myślisz se Hekade że się przysrali i nie chcą odpuścić, co? Ale serio, prawie wszystko robisz chuyowo, i serio - chcemy Ci pomóc. Tylko czy się da...
Aha, przypominam że to dziennik Buliego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
E no Przemciu cenie sobie waszą pomoc i to bardzo , wkoncu gdybym się z "Wami" nie zakumplował przez te wszystkie dzienniki, spamy i inne tematy to bym dalej pracował tricem myslac ze pompuje plecy zresztą teraz sam po sobie moge powiedzieć że już mam to czucie w plecach o wiele lepsze niż miałem kiedyś, no ale moze zakonczmy ten spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
słuchaj, "czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał" - zjarzyłeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium