SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
fajnie się czyta takie komentarze Buli, aż się humorek nieco poprawił ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
i o to chodzi Ja jutro bede miał humorek , bo mam 2dni wolne Dziś jeszcze tylko do robty
kcal więcej, fat niziutko, niech to idzie do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Buli, nie wiem czy takie pytanie padło ostatnio ale chyba nie. Jak aktualnie Pas i waga sie trzyma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
waga +- 75kg, pas 81cm mysle.
ale 9tyg temu waga była 72kg, a pas 86cm.
także dla mnie to dużo wiekszy progres niż pas 89cm a waga 80+, nie chce sie ulać jak prosiak
80kg chce mieć mniej wiecej na początku wiosny. Z niezłą jakością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
to dość fajnie. u mnie trochę większe liczby ale też planuje jakiś krótki recomp czy redukcje 4 tygodnie


yyy. Buli, ty juz trenujesz pewnie coś koło 5 lat łącznie? tyle ile staż na forum ?

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-08-15 13:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
progres zrobiłes b. duży.

micha juz tez konkretnie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
po liczbach wygląda na to, że świetny progres ! jak będziesz wrzucał jakieś foty to fajnie jakbyś dodał jakieś zestawienie w stylu przed/po, wiesz o co kaman

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
No Hekade, od wtedy zacząłem sie tym interesować, wtedy kolega założył mi tu konto i wtedy zaczęły sie pierwsze treningi, potem odpuszczanie potem znowu potem znowu i tak sie kręciło

Ale z tym sportem mam kontakt tak, 5 lat

Marian dzieki wielkie, staram sie bardzo nisko z tłuszczami siedzieć.

Arni, właśnie o to chodzi, mam zdjęcia do porównanie z końca pb5, do nich zrobie porównanie.
Daje z siebie 100% , nie odpuszczam, nawet jak ktoś mi powiem że progres sredni, albo , że mogłem lepiej wykorzystać sprzęt to w chvju to mam, za kilka lat i tak mi napiszą, że progres konkret zrobiłem!

W pracy widzą w koszulce kawalek reki i walą hejty, że nie idzie że to, a gdy pytam czy widział mnie bez koszulki, ze tak mówi to koniec gadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
btw daj juz jakies fotki z póz i wg, trzymasz wszystkich w niepewności ! a tak nie powinno być...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jak to w pracy się hamburgery przypyerdalają? Masz być tak wielki, że mają milczeć na sam widok i tego Ci życzę!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium