SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia ;)
Co do michy to te udka i skrzydełka to jedz bez skóry ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870981
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
kvrwa to chyba buli nie zalezy od mojego neta, bo mam tak jak wczoraj ze filmik z WL mi idzie lajtowo a te dwa pozostałe mi przeskakuja jakby były zdj porobione;/

tak z ciekawosci ile cm ma ta sztanga? bo ja mam w sumie podobnej długosci i sie na niej h*jowo wyciska

przemski z tego co buli pisał to ma cos od przepukliny czy coś i cwiczy w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Witam i wielkie dzieki, że sie wpisujecie

Przemyski W pasie robie prawie wszystko tylko nie robie ramion, czuje małą 'gulke' w pępku od jakiś 3miesięcy i myśle, że jest to przepuklina, ponieważ jakieś 3lata temu byłem z mamą u lekarza i powiedział mi on, że wtedy ona była strasznie mała i nie było sensu mnie ciąć.

Matth3w Dzieki co do udek to ok bede jadł bez skóry.


prz1993 Fajnie, że wbiłeś, ok do rzeczy.
Piszesz wiadomość pod ten e-mail
(wysyłam CI na pw bo tutaj jest cenzura)
w nazwie tematu wpisujesz Próbki Białek
a w wiadomości swoje dane i nr telefonu. Tu masz link do całego tematu.
https://www.sfd.pl/Vitamin_Shop_Sopot_-t843394.html

MARIAN 17 Kurde to może coś ja nie tak zrobiłem w filmie... Chociaż u mnie bez problemu śmiga..
Co do gryfu to jest to 160-166cm Kupiłem go kiedyś w tesco no i do dziś mam, jest strasznie krótki;/


Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-05-15 13:12:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
no siema buli
podstawa fajna, fajny fundament do budowania sylwetki więc do dzieła, Masuj!
Trening osobiście bym zmienił no ale zobaczymy jak Ci będzie to wszystko szło do przodu
Dorzuć kcal , bo marnie to wygląda

Powodzenia ...

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup sobie gryf 180cm ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Fajny ciężar w hantlach na barki, no i widze że na własnej siłce ćwiczysz . Elegancko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
Będę zaglądał
Z tą przepukliną teraz do lekarza nie idziesz?
Jak można jeszcze to też chętnie bym się załapał na te próbki białka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Matth3w Kupiłbym, ale dziś przyszły 2x białka i batonik, wiec na razie kasa na to poszła, a taka ciekawostka to kumpel właśnie kupił gryf 180cm i miał zonka, bo dłuższy byl tylko uchwyt, a to co na ciężary miał tyle samo cm co ja także tylko sie wkurzył.

macciekk02 Tak na swojej siłce, a te hantle to max z tych ciężarów na wieksze to zakładam już duże 10 kilogramowe krążki.

Dj_Kowal cześć, na PW poszła nazwa e-maila :) A co z lekarzem? Póki co nie czuje aż tak wielkiego bólu praktycznie w ogóle nie czuje jak zacznie boleć czy coś to pójde.


Fajnie, że śledzicie i udzielacie sie w temacie, jestem po treningu pleców już i troche jestem wqrwiony, bo MC mi nie poszedł...Ale o tym potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium