SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Jutro mam konsultacje z rana więc w sumie..

Wolałbym robić te wypiski w początkujacych, co by nikomu nie przeszkadzało, że jestem tutaj...

Jeśli uda mi sie jutro zrobić film jakiś to zaczne dodawać wypiski.
Takie suche wypiski, cięzar, dieta, bez fotek czy filmów to nie dla mnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Siema chłopaki, wracam do prowadzenia dziennika, jeśli tym razem odpuszzcze to prosze Huberta o bana


Prowadziłem chwilke dziennik na animalu,ale nie mój klimat, tutaj zaczynałem więc tutaj musze być.

Ogólnie to sorka, ale zrobie kopie z 1strony z animala, nie chce mi sie drugi raz to samo pisać.




Buli - dziennik treningowy



Staż :

Dość długi, nawet bardzo, ale jestem strasznym leniem nie pilnującym sie, więc trening zawsze był
dobry i ciężki, ale z dietą bywało różnie.

Wymiary :

wzrost - 168
Waga - 72kg
Pas - 81cm

Więcej nie znam, te są najważniejsze.

Cel :

Pewnie wiekszość pomyśli "co za d****, 70kg i redukuje!! )
No tak, więc cel to redukcja, jak zobaczycie na fotkach jest tłusto.
Marze o niskim poziomie bf, jakiego nigdy nie miałem i nawet jak waga ma być 65kg to dopne celu
potem organizm szybciej zbuduje mięśnie ( przy niskim bf)


Aktualna dieta :


1. 40g płatki jęczmienne, 300g białek jaj, banan
2-5. 30g brązowego ryżu, 150g piersi z kurczaka.
6, 250g chudego twarogu.



Trening :

poki co intuicyjny


Zdjęcia aktualne :

Są sprzed 2-3dni. Przepraszam za jakość, ale telefon mam dobry nie wiem dlaczego tak wyszły,
pogrzebie naprawie , a jak nie to nastepnym razem cyfrówką bede robił.

http://wstaw.org/m/2014/09/16/20140914_122436_3.jpg
http://wstaw.org/m/2014/09/16/20140914_122447.jpg
http://wstaw.org/m/2014/09/16/buli.jpg





Zdjęcia są panowie sprzed 2tyg. Jest chvjnia, będzie dobrze.



WRACAM DO GRY



Możecie pisać, że mało żarcia, że zniknie, nieważne, mam zejść z tłuszczem w końcu i tyle i przede wszystkim ogarnąć czity.
Których na te chwile na szczęście nie ma.

Jutro rozpisze wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8066 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42779
Powodzenia w dalszych dzaiałaniach ale z tymi 30 g ryżu to przesadziłeś Ile tam kcal jest ? Nie lepiej rozłożyć to na mniejszą ilość posiłków ale większych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Wszystko jest tak jak być powinno.
Od jutra ruszam z wypiskami .
Będą filmy zdjęcia jak za starych czasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Kto Cię teraz prowadzi? Na animalu przeczytałem. Brzuch jakoś masz mniej zalany od reszty, u mnie jest zupełnie odwrotnie. Myślałem, że masz trochę więcej niż 168cm, przy tym wzroście to już doj**any powinieneś być! Przehulałeś ostatnie miesiące, pamiętam Twoją lepszą formę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Zdaje sobie z tego sprawe jak jest. Kto mnie prowadzi? Nikt, była osoba, która mi pomagała, ale mnie jakby olała, wiec ja też nikogo prosił o nic nie bede.


Co dalej o mnie.

Cardio leci 5x40min w tyg. treningi też przeważnie 5.



Jutro skończy sie 3ci tydzien tej pseudo redukcji, fat schodzi, wagi nie znam (dziś kupie wage)
Glodu poki co nie czuje, tylko parcie na syf jest.:D
Mam nazdieje, że to będzie kolejny week bez czitów.

RObie aero, niedługo posiłek i lece na trening,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Faktycznie brzuch o wiele mniej zalany od reszty :D Powodzenia w powrocie do formy i wypisek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ciesze się ze jesteście . Wypiski będą po staremu tzn nie tylko treningi ale też co u mnie . To ma być pamiątka moja . Przyjemna atmosfera to dla mnie najważniejsze . Jestem po treningu. Zaraz wrzucę wypiske zv wczoraj a wieczorem zv dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
też jestem, będę podpatrywał , emigranty sie 3mają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium