SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Fotki fajnie jakbyś wrzucił też w pozach jak na zawodach. Wtedy w sumie widać pełnię sylwetki najlepiej. : )

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ale jak dodam fotki poźniej to bedzie lepszy efekt koncowy

Nie wiem zobacze chłopaki, nic nie obiecuje.

Jasne, że hamburgery.. Dzieki wielkie Antos za taką wypowiedź!
Takie słowa motywują jeszcze bardziej, a jak dopyerdalają jak widzą, że znowy wyciągam ryż z kurą
ALe w chvju mam... Jestem sam dla siebie, a o progres bede pytał was, o poprawe w sylwetce też was, nie ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
i nie przejmuj się takimi zyebami z roboty co wolą ładować browary przed tv zażerając się czipsami a potem rano sie budzą > robota > dom> browar/ tv /czipsy > i znów to samo, tak w kółko i wieczne narzekanie na wszystko i gadanie "ty, on tak wygląda bo co miesiac do niego ciężarówka koksu podjeżdża" a zjesc/wyspac sie/pocwiczyc/dobrze prowadzic/nie pic/ nie palic itp to nikt nie wspomni ale tak bylo jest i bedzie, to temat rzeka . Pamiętaj, jak ktoś Ci tak dopyierdala to tylko znak że musisz dać z siebie nie 100 a 110% by potem im gały powychodziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Jak dla mnie to jest znak, że jest dobrze. Przeważnie zawiść/zazdrość powoduje takie dziwne teksty, docinki i zachowania.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ta, ludzie wydający tysiąc złotych miesięcznie na same piwo i fajki. Yebać tych mugoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
co do wyciagania pojemnika z ryzem i kurakiem to mialem podobnie w szkole na lekcjach ale to tylko na początku, teraz to nawet nauczyciele nie są zdziwienie jak ktoś z tyłu klasy zażera kuraka z ryżem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
nie wiesz ze na lekcjach sie nie je tylko na przerwie?

Wrzucaj te fotki i nie wcurviaj ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Masz 100%racji Hekade, ostatnimi czasy mocno dorosłeś, widać, że zaczynasz wiedzieć co robisz

Też trzeba sobie to powiedzieć, tak jak Antoś mi napisał kiedyś w spamie, wiadomo, że po jednej bombie nie bede schwarzenegger, ale też nie wyglądam jak wyglądałem to na pewno
Mam tutaj tylko węgra jednego (kiedyś dodawałem z nim zdjęcia) to on zawsze mówi, że jestem wiekszy, zawsze zapyta jak idzie, mówi, ze coś jest na plus, pyta o jedzenie. Z nim zawsze miło porozmawiać, bo on szczerze mi kibicuje i tak jeden on mi wystarczy +wy i Hubert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no gdyby to było takie proste, że 1 bomba i wygląd kulturysty, to świat byłby usłany samymi kulturystami. To są lata pracy. Tak samo jak ktoś myśli, że po efedrynie zostanie kolarzem...poświęcenie, maximum wysiłku. Trzeba to kochać i już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
No wlasnie, ja o tym wiem, Ty też, ale oni nie, dla nich po 100metki powinno sie być jak "hardkorowy koksu" (tak mi mówili)
A potem jedzą 100metki i zonk.. bo robili piramidki jedli po 7tabletej po 20dniach było po bombie i chvj, wyyebka na bank bo nie poszło, a gdy pytam a jak jadleś?
No jadłem w chvj dużo i czesto i tyle... załosne wręcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium