SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Rekawiczki sa dla ci.pek i trudno w nich utrzymac wiekszy ciezar ale fakt ze jak sie ma odciski to trzeba sobie jakos radzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ludzie nikomu z was nie przymarzały ręce do gryfu w zimę jak ćwiczyliście bez rękawiczek, że tak gadacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczyłem jedynie w 10 stopni, ale wiesz ja ćwiczę w fitness clubie więc jestem c|pką Tam nie ma takich temperatur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Przemyski
Rękawiczki to przereklamowane g*wno dla fitness pedał boyów


Miło, że wpadłeś, ale wyzywać mnie nie musiałeś Nie no żartuje


erwinoos Tak tak na wysokości pępka z luźnym brzuchem.



Skoro jest tak jak piszecie, to nastepnym razem MC bede robił bez rekawiczek, bo chwyt mocniejszy przydałby mi sie Dzieki za info!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Tu nawet nie chodzi o to czy dla delikatnych inaczej, czy prawdziwych maczo. Jak człowiek się przyzwyczai do rękawiczek, pasków, usztywniaczy nadgarstków, bandaży, pasów, koszulek i chuy wie jeszcze czego to potem przyjdzie do cięższych ćwiczeń bez ułatwień i nagle wszystko kuleje, bez pasa ciężko się stabilizuje sylwetkę, bez usztywniaczy łapy same latają, a odciski takie że tydzień przerwy po treningu. Lepiej zacząć ciężej, ale żeby potem było łatwiej. A co do odcisków to albo pumeks, albo stara technika i jak ktoś zwraca uwagę to się grzecznie odpowiada "nie jestem delikatnym piczusiem, nie boję się ciężkiej harówki". Po tej standardowej odpowiedzi nikt mi jeszcze nigdy złego słowa nie powiedział.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
5:0 dla kamikaza, i nie ma co dyskutować ... trzeba rękawiczki odłożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Siemanko, dziś niestety DNT









Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-05-30 20:48:44
Dziś wpadłBABCINY CZIT tzn ciasto drożdżowe z rabarbarem , nie mogłem go nie zjeść


kamikaz nosze tez rekawiczki dlatego, ze moje ciążary nie są wypucowane tylko są to krążki ze złomu, smierdzą, są brudne, potem łapy przechodzą tym smrodem...


Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-05-30 20:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Buli zniosłbym że tu chodzi o obtarcia, odciski i zadrapania, ale z tym brudem i smrodem to przegiąłeś!
No dobra, już nie zaczepiam bo skończy się mantem. Przeleć je papierem ściernym i rozpuszczalnikiem/czymś na korozję, a potem heja. Na prawdę lepiej anieżeli wydelikacić łapy, a potem jest problem. Mówię z doświadczenia, niestety.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium