SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buli - zjem, poćwiczę, wyśpię sie, a reszta przyjdzie sama:-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 147133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nic dodać, nic ująć. Musisz odpowiedzieć sobie na jedno pytanie : co chcesz osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Teraz możesz mieć problem żeby zjeść te dodatkowe 500kcal jak mówi kamikaz. No chyba że nie masz problemu z dodatkowym upchnięciem jedzenia w okresie letnim?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ale mi sie zebrało, widze, że każdemu leżało coś na sercu
Ale ciesze sie ,że wynikła taka dyskusja, przynajmniej coś sie w temacie dzieje, ok do sedna:

Chłopiska, trzymam tę kaloryczność na takim poziomie, a nie wyższym dlaczego? Pisałem juz to na początku chciałbym jako taką forme mieć na wakacje... To tak najogólniej, teraz konkretniej

kamikaz dzieki za obszerną wiadomość i za dodatkowe informacje, które mi sie bardzo przydadzą Tak jak napisałes, że sam sobie musze dopasować próg kalorii, przy aktualnych treningach tyle mi wystarcza!!
Ja wiem, że gdybym trenował tak jak Ty i Antoś to tak jak piszesz kcal powinno pójść ostro do góry, ale ja nie napisałem, ze na 100% bede takiego treningu próbował, ba, ja jestem w 100% pewien, że gdybym teraz przeszedł na wasz trening to pewnie nie dałbym rady od razu zrobić go tak objętościowo, musiałbym robić to stopniowo, ponieważ nie ukrywajmy sie z kondycją raczej słabo i nigdy takiego czegoś nie robiłem. A czy chce robić agresywną mase czy powolną rekompozycje, gdybym ja chciał zrobić agresywną mase to pewnie skończyłoby sie to w grudniu z pasem powyżej 90cm jak to było ostatnio.

Regenat Co chce osiągnąć? Póki co chce sie nie zalać za bardzo, tak jak napisałem na samym początku POWOLNA CZYSTA MASA jestem zdecydowany od początku tego dziennika i to sie nie zmieniło i nie zmieni gdizes mniej wiecej do końca lipca.


maxwell1 Gdybym stopniowo po 100kcal tygodniowo, 2tygodniowo dodawał to jedzenie wchodziłoby. Dodatkowo ludzie mówią, że lato to zaraz gorzej sie je... Tak je sie gorzej, ale tym co g**** robią, a jeśli ja latem, lubie popływać, pojeździć rowerem, pograć w coś, to zjedzenie troszke wiecej jedzenia to nie problem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Witam, dziś dzień udany, bo udało mi sie troszke poprawić ocen

DIETA



Wszystko ładnie weszło.


TRENING!



Wyciskanie sztangi leżąc RAMPA 3X

3x71kg / 3x74kg / 3x76kg
3x74kg / 3x75kg / 3x77kg


Wyciskanie hantli na skosie


12x23kg / 10x26kg / 10x28kg / 3x30kg
12x23kg / 8x27kg / 6x29kg / 3x29kg

Rozpietki na bramie

15x15kg / 12x15kg / 12x15kg / 10x15kg


Rozpiętki gilotynowe na skosie

12x13kg / 12x15kg / 12x15kg / 10x15kg



Wyciskanie hantli siedząc

12x16kg / 10x18kg / 9x18kg / 8x18kg
12x16kg / 12x18kg / 9x20kg / 6x20kg

Wymachy hantli na boki


12x11kg / 15x11kg / 15x11kg / 13x11kg
12x11kg / 12x11kg / 12x11kg / 12x11kg

Podciąganie wyciągu dolnego do brody


14x23kg / 12x25kg / 12x26kg / 9x28kg
12x25kg / 11x27kg / 10x29kg / 8x31kg


+ tylny akton, kaptury


Nie robie wycisku na skosie w dół, bo mi niue wchodzi, aaa i w wyciskaniu hantli pyerdole nie zwiekszam ciężaaru, porobie wiecej powtórzeń, bo sie tylko spinam i chvj z tego jest. Ciesze sie, ze mam zapas w WL jeszcze, którego w tamtym tyg nie było. Jak robiłem wyciskanie na barki to coś mnie boli lewa łopatka, pamietam jak sztangą zza karku robiłem kiedyś to tez mnie to bolało.. Ten ból mam do teraz nie wiem co jest, w ogóle nie czuje pompy kvrwa na barkach, czy ja cos źle robie czy chvj wie...




FILMY

Rozpietki gilotynowe( g**** widać z tego ujęcia, ale sam wiem, że miałem hantle na ustach, a nie na czole, potem to skorygowałem i super było czuć góre.




Wyciskanie 3x




wyyciskanie na barki






Zmieniony przez - Buli915 w dniu 2012-06-04 20:53:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870208
Kilka takich tam moich uwag :
-Progres rzędu 1kg na tydzień w ćwiczeniach głównych to nienajlepszy pomysł. Powinieneś zacząć mikrocykl z zaniżonego ciężaru, i dokładać chociaż po te 3kg. A poza tym widać że masz duży zapas jeszcze.
-Staraj się nie prostować łokci do końca w wyciskaniu na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ale co myslisz, raczej teraz tego nie zmieniać nie? Zmienie trening neidługo to wtedy sie pomyśli.

A przy wycisku zobacz nie prostuje ich do końca, przy końcówce już schodzą w ffaze negatywną, wiem, ze nie wolno prostować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
ciężar w WL na filmie wygląda kosmicznie jakby tam ze 150kg było

a jak aktualnie z wagą na takim bilansie kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Nie wiem nic, od początku dziennika - od końca redukcji (od 13maja) nie wszedłem na wage, ani nie mierzyłem sie, teraz to nawet rzadko w lustro patrze tak jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870208
Buli915
Ale co myslisz, raczej teraz tego nie zmieniać nie?

No teraz już chyba nie ma sensu. Żebyś miał zamiar jeszcze jakiś czas cisnąć tym planem mógł bys zrobić cofkę z ciężarem, i dalej progresować, ale tak to już ciśnij

Buli915
A przy wycisku zobacz nie prostuje ich do końca, przy końcówce już schodzą w ffaze negatywną, wiem, ze nie wolno prostować.

Pierwsze powtórzenia ładnie, pod koniec wydawało mi się jak byś już przytrzymywał na prostych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
a no tak masz racje, spojrzałem na pierwszch kilka i napisałem.. Troche za krótkie przerwy zrobiłem i siła poleciała.

a co do WL to tak zrobie jak mówisz, na nowym planie zmienie to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopniowany trening objętościowy

Następny temat

Zmiana formy treningu

WHEY premium