Dieta:
Trzymna ale wpadły dwa plasterki goudy i troche ananasa ale nie chce mi sie tego wliczac
Trening:
70% nuk i łydki
1. Przysiady Tylnie
10x60/10x70/10x80/10x90/15x100/20x60
2. Wykroki chodzone
10x10/10x10/10x10/10x21/20x7/20xCC + ?xCC Nożyc
3. Prostowanie siedząc
10x5/10x6/10x7/11x8/12x6/+30x3
4. Łydki
5. Unoszenie w podporze 25-15
6. Dragon flag
+30min Aero
Dzis same czworki jutro naramienne z dwojkami i w sob rącki.
Jakos tak bez mocy, wszystko mnie boli po wczorajszym treningu, nie wyspany ale trening nie był kompletna porażka.
w SQ 15x100kg, i niby te 15rep poszło ale jakos nie jestem zadowolony, chciałem robic bez blokowania w kolanach a tu hvj
Potem pochodziłem, poprosotowałem, powspinałem, i pounosiłem
Fajna pompa, czworki spalone pewnie jutro nie bd umiał chodzic bo znow sie nie wyspie. Wieczorem nie potrafie zasnac a rano nie potrafie wstac
Suple:
-20g BCAA przed
-20g BCAA na
-4g B-Ala po
-5g Mono po
Wyspika z dupy, wiem ale nie chce mi sie pisac.
Wiec pis joł.
Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-09 19:35:20
Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-09 19:36:16
Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-09 19:40:42