SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cvfdbkz / Moge Wszystko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Ciśniesz byku >.<

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453


Moze jeszcze na nastepnym treningu zrobie podchwytem a potem zmienie na nadchwyt bo juz ciezko a poza tym po trochu podchwyt mi sie nudzi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31633
Krystian, wydaje mi się czy ćwiczysz w skarpetkach?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Zgadza sie, Wojtku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
wiosło juz spory ciezar.

to mono na redu jakos sie sprawdza czy ciezko ocenic?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
BA jesz po treningu? Dlaczego tak?

Rozciagaj bardziej łopatki w tym wiośle.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Specjalnie to fanem kreatyny nie jestem, nigdy nie czuje jej działania ani nie widze po niej jakiegos wielkiego progresu czy to siłowego czy w wygladzie, ale skoro biore B-Ale a miałem jeszcze jakies resztki Mono to dokupiłem kilkanascie kaps. za grosze i jem.


Tak mi Darek zasugerował, brałem przed ale gdyby sie nad tym zastanowic to B-Ala jak i Kreatyna działa po osiagnieciu danego stezenia w organizmie wiec po co dawac ja przed skoro bd lepiej wykorzystana po, przy "oknie anabolicznym"

Jakbym jadł wieksze dawki pewnie bym to rozbił na dwie dawki ale przy 4g wole łyknac wszystko na raz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Dieta:

Trzymna ale wpadły dwa plasterki goudy i troche ananasa ale nie chce mi sie tego wliczac

Trening:

70% nuk i łydki

1. Przysiady Tylnie
10x60/10x70/10x80/10x90/15x100/20x60
2. Wykroki chodzone
10x10/10x10/10x10/10x21/20x7/20xCC + ?xCC Nożyc
3. Prostowanie siedząc
10x5/10x6/10x7/11x8/12x6/+30x3
4. Łydki
5. Unoszenie w podporze 25-15
6. Dragon flag

+30min Aero

Dzis same czworki jutro naramienne z dwojkami i w sob rącki.

Jakos tak bez mocy, wszystko mnie boli po wczorajszym treningu, nie wyspany ale trening nie był kompletna porażka.

w SQ 15x100kg, i niby te 15rep poszło ale jakos nie jestem zadowolony, chciałem robic bez blokowania w kolanach a tu hvj

Potem pochodziłem, poprosotowałem, powspinałem, i pounosiłem

Fajna pompa, czworki spalone pewnie jutro nie bd umiał chodzic bo znow sie nie wyspie. Wieczorem nie potrafie zasnac a rano nie potrafie wstac

Suple:
-20g BCAA przed
-20g BCAA na
-4g B-Ala po
-5g Mono po

Wyspika z dupy, wiem ale nie chce mi sie pisac.
Wiec pis joł.



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-09 19:35:20

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-09 19:36:16

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-09 19:40:42
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4-dniowy plan do oceny. Co sadzicie?

Następny temat

plan na rzeźbę

electro
Polecane artykuły