Osiągnąłem to co chciałem (MC 5 repów 110kg w 5-ej serii bez maksowania; 3 repy 36kg w DB Snatchu - jedna reka w 3-ej serii; masa 90kg/185cm w tym o 5kg tłuszczu za dużo :D ), nie chcę już cisnąć krótko mówiąc. Nie chcę siły, nie chcę masy, nie chcę ciężkich wielostawowych ćw (martwię się o stawy, ciśnienie), chcę mniej jeść białka (przy 180g, czyli 2g/kgmc bez supli wysiadam - czasem pobolewa wątroba, czasem wstaję na lanie w nocy). Ogólnie - dość walki, chcę utrzymać, zacząć jeść jak człowiek, nie wracać totalnie zaj**any do domu, mam w ch** nauki i innych zajęć zw. z głową.
...
Witam,
Czy tak wykonywana gilotyna na plaskiej bedzie cwiczeniem wykonywanem ok ? Chodzi mi o to, ze im szerzej trzymamy lapy tym lepiej dla naszej klatki ? Cos jak na filmie ponizej.
Dzieki i pozdrawiam
dwatre
Czy tak wykonywana gilotyna na plaskiej bedzie cwiczeniem wykonywanem ok ? Chodzi mi o to, ze im szerzej trzymamy lapy tym lepiej dla naszej klatki ? Cos jak na filmie ponizej.
Dzieki i pozdrawiam
dwatre
...
Wg wszelkich opisów tego ćwiczenia, szczególnie w wersji V. Girondy należy gilotyne wykonywać na minimalnym skosie, szerokim (lecz nie tak szerokim jak na filmie) chwytem i z uniesionymi nogami.
Szerokość chwytu jest kwestia indywidualną - w moim przypadku chwyt zaprezentowany na filmie powodowałby ostry ból stawów barkowych.
W tym ćwiczeniu niezmiernie ważne jest mind-muscle - pracować ma ja m. piersiowe przy jak najmniejszym udziale mięśni postronnych.
Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-24 19:21:21
Szerokość chwytu jest kwestia indywidualną - w moim przypadku chwyt zaprezentowany na filmie powodowałby ostry ból stawów barkowych.
W tym ćwiczeniu niezmiernie ważne jest mind-muscle - pracować ma ja m. piersiowe przy jak najmniejszym udziale mięśni postronnych.
Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-24 19:21:21
...
To czas na mnie ćwiczę od ponad 2 lat(22 lata,186cm,86kg),od ponad roku może dłużej nie mogę zwiększyć objętości mięśni.Próbowałem wielu rzeczy ćwiczeń bez diety czyli standarowe 3 posiłki + jedzenie pierdół nie idzie,ćwiczenia z dietą 3300kcal 200b+ 400w 100t z normalnym treningiem nic z treningiem gdzie wychodzę cały spompowany nic .Były i odżywki gainer i białko uzupełnienie, mono jabłko , no explode oraz super pump nic na mnie nie zadziałało.BVyły treningi każda partia 1 raz w tygodniu, i łączone 2-3 razy fbw i nic... Może ktoś ma jakiś pomysł,co jest nie tak ..prosze o opinie i pomoc.
...
Mam drobne pytanie: chce nałozyć priorytet na barki, w drugiej kolejnosci rozwój klatki (plecy sa juz stosunkowo bardzo szerokie, klatke wyapdaloby nieco docisnac). Pytanie jak rozlokowac poszczegolne dni treningowe aby taki cel uzyskac? Mam mozliwosc treningu we wszystkie dni, jedynie neidzele odpuszczam, to jest dzien offu w ktorym odpoczywam od wszystkiego. do tej pory wygladalo to nastepujaco
PON Nogi+brzuch
WT Klata+biceps+łydki
CZW Plecy+triceps+brzuch lżej
SOB Barki+kaptury+łydki lekko
wydaje sie za duzo tych łydek ale przy takiej ich ilsoci czuje najlepszy progres.
Jak rozłozyc te dni? Głównie mysle o poniedziaku/wtorku i zamianie treningu kalty z nogami, keidy klatka bedzie maila lepsze warunki anaboliczne? dzien przed nogami (swieża po niedzielnym offie) czy dzien po nogach (cała środa bez treningu na regeneracje)?
Zmieniony przez - Bazz_NS w dniu 2011-11-25 13:28:34
Zmieniony przez - Bazz_NS w dniu 2011-11-25 14:03:46
PON Nogi+brzuch
WT Klata+biceps+łydki
CZW Plecy+triceps+brzuch lżej
SOB Barki+kaptury+łydki lekko
wydaje sie za duzo tych łydek ale przy takiej ich ilsoci czuje najlepszy progres.
Jak rozłozyc te dni? Głównie mysle o poniedziaku/wtorku i zamianie treningu kalty z nogami, keidy klatka bedzie maila lepsze warunki anaboliczne? dzien przed nogami (swieża po niedzielnym offie) czy dzien po nogach (cała środa bez treningu na regeneracje)?
Zmieniony przez - Bazz_NS w dniu 2011-11-25 13:28:34
Zmieniony przez - Bazz_NS w dniu 2011-11-25 14:03:46
'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'
Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.
...
Randyc
To nie material na pojedyczne pytanie. Zaloz temat z wypelniona ankieta i opisanymi swoimi dotychczasowymi doswiadczeniami.
Bazz_NS
Rozklad jest dobry. Natomiast co do klatki - trenujac ja dzien po nogach trening moze pojsc slabo z powodu duzego zmeczenia ukladu nerwowego. Ja na przyklad doswiadczalbym tego zjawiska cotygodniowo, dlatego dzien po nogach zawsze jest u mnie dniem beztreningowym. A jak z Toba? Trenowales przeciez juz w takim ukladzie.
Pozostaje jeszcze pytanie, jak mialby wygladac ten priorytet, no i oczywiscie czy rzeczywiscie owe partie takiego wymagaja.
Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-11-25 16:13:06
To nie material na pojedyczne pytanie. Zaloz temat z wypelniona ankieta i opisanymi swoimi dotychczasowymi doswiadczeniami.
Bazz_NS
Rozklad jest dobry. Natomiast co do klatki - trenujac ja dzien po nogach trening moze pojsc slabo z powodu duzego zmeczenia ukladu nerwowego. Ja na przyklad doswiadczalbym tego zjawiska cotygodniowo, dlatego dzien po nogach zawsze jest u mnie dniem beztreningowym. A jak z Toba? Trenowales przeciez juz w takim ukladzie.
Pozostaje jeszcze pytanie, jak mialby wygladac ten priorytet, no i oczywiscie czy rzeczywiscie owe partie takiego wymagaja.
Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-11-25 16:13:06
...
w chwili obecnej podszedlem abrdzo serio do treninu nóg i pleców czego efektem sa rezutlaty takie jak 165 kg wziete dwukrotnie an rpzysiad, oraz 157,5 podniesione martwym, przy smiesznym 92,5 na klatke mimo iz nogi trenuje o rok krócej niz tors. Jakos bardzo ospaly nie ejstem, w te wtorki, zawsze ten trening sprawia mi przyjemnosc chcialbym jednak polozyc nacisk na klate, bo legsy mam juz wystarczajaco rozbudowane, natomiast klatka wciaz neizbyt mnie satysfakcjonuje. Barki musza byc robione priorytetowo, i do ncih trzeba przykuć najwiecej uwagi gdyz ewidentnie odstaja, zarowno siłą jak i masa, sam w sobie trening barkow jest odpowiedni, i wydaje mi sie ze sobota (dzien przed i po wolne) jest dobrym dniem dla partii priorytetowej. pytanie polega na tym czy klatka bedzie maila lepsze warunki do wzrostu dzien po nogach, czy w dzien przed nogami, osiagi silowe sa drugoplanową sprawą, chcoaiz nie ukrywam ze cieszyłyby :)
'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'
Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.
...
Grupy priorytetowe trenuj możliwie najbardziej wypoczęty, czyli lepiej przed treningiem nóg.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Masz pojedyńcze pytanie ? pisz tutaj ! Reaktywacja 2
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- 300
- 301
- 302
- 303
- 304
- ...
- 305
Następny temat