Szacuny
0
Napisanych postów
55
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
169
bobus8611 - pod jaką kwp podlegasz? Większość osób czeka na telefon, zwykle kilka miesięcy. Na Multiselect czeka się chyba najdłużej ze wszystkich etapów rekrutacji, choć właśnie wszędzie jest różnie, zależy od województwa. Były też wypowiedzi na forum osób które mówiły, że dzwoniły wcześniej z zapytaniem o termin multi i osobiście też znam takie przypadki - osoby te słyszały odpowiedź „jest wielu kandydatów, proszę czekać na informację” itp. Jeśli chodzi o to z jakim wyprzedzeniem masz info o teście - z tego co ja słyszałam i widziałam to jest to od 2 tyg-1 miesiąc wcześniej, ale zaraz pewnie ktoś Ci napisze, że dowiedział się 2 dni przed także znowu - różnie. W każdym razie spokojnie oczekuj na telefon z kadr.
Szacuny
0
Napisanych postów
16
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
138
ma ktoś jakieś materiały na MS, może ktoś ma zebrane pytania jakie zadaje psycholog, zadania matematyczne i ogólny zarys jak wygląda MS po kolei co jak leci, za odpowiedź i materiały z góry dziękuję