SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Aktualne testy do Policji/link do TWO-str.263

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 538172

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270
Poznań rządzi swoją obrotnością....

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 169
bobus8611 - pod jaką kwp podlegasz? Większość osób czeka na telefon, zwykle kilka miesięcy. Na Multiselect czeka się chyba najdłużej ze wszystkich etapów rekrutacji, choć właśnie wszędzie jest różnie, zależy od województwa. Były też wypowiedzi na forum osób które mówiły, że dzwoniły wcześniej z zapytaniem o termin multi i osobiście też znam takie przypadki - osoby te słyszały odpowiedź „jest wielu kandydatów, proszę czekać na informację” itp. Jeśli chodzi o to z jakim wyprzedzeniem masz info o teście - z tego co ja słyszałam i widziałam to jest to od 2 tyg-1 miesiąc wcześniej, ale zaraz pewnie ktoś Ci napisze, że dowiedział się 2 dni przed także znowu - różnie. W każdym razie spokojnie oczekuj na telefon z kadr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
identify1 niestety podlegam pod Poznań. Więc sporo wody w rzece przepłynie zanim kolej będzie na mnie. Dzięki za informację
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4803
No ja już jestem po WZ w Poznaniu wszystko przebiegło sprawnie i szybko teraz złożenie ankiety i czekać na komisję lekarską
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270
Czyli po MS Poznań już nawet sprawnie idzie.

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
ma ktoś jakieś materiały na MS, może ktoś ma zebrane pytania jakie zadaje psycholog, zadania matematyczne i ogólny zarys jak wygląda MS po kolei co jak leci, za odpowiedź i materiały z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
@corrg poszukaj w temacie to nie boli zacznij od pierwszej strony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
WariaTXL linki na 1 stronie mi nie działają, nie chodzi mi także o te 500+ pytań na które odpowiadasz tak, nie

Może ktoś wcześniej zbierał te pytania jak sam się przygotowywał i jest chętny się podzielić, po to jest forum aby sobie pomagać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 896
corrg podaj maila to Ci wyślę co nieco...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2203
divall jeśli coś masz to wrzuć na forum wtedy wszyscy będą mieli korzyść
corrg zajrzyj do tematu St. Pierra (na 1str jest odnośnik)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

KLICZKO vs. CHAMBERS OFICJALNIE 20 MARCA

Następny temat

Rashguard Pit Bull West Coast

electro
Polecane artykuły