SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/rekompozycja str.104/redukcja-zdj.str.76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85842

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczena mi opada jak widze te obwody

Respekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Aniu, jak napisałaś "w ogóle tak fajnie teraz mi się ćwiczy jak myślisz za mnie o treningach i diecie " to pomyślałem sobie o haśle Treca - "Ty trenuj, my zrobimy resztę"

Ale zgadza się, Ty tylko ćwicz i jedz, ja będę nadzorował

A ostatni trening kozacki

Co do siły Anny, to za jakiś czas przystopujemy z tym. Ale od września szczeny opadną Wam jeszcze niżej

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2010-06-13 14:47:48

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 737
Gratulacje :* ło jestem pod wrazeniem zdjęć w zmienie sylwetki! Ciężary też ładne oby tak dalej myślę, że ja też dam radę będę zagladać.

Dieta Redukcyjna Kasiulaa88

http://www.sfd.pl/Dieta_Redukcyjna-t582020.html# 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727


Dzisiaj na siłowni spotkałam kolegę (uczył mnie kiedyś techniki ćwiczeń ) którego bardzo długo nie widziałam. Zauważył efekty mojej pracy nad sylwetką.Co najśmieszniejsze po treningu podchodzi do mnie z kolegą . Jego kolega do niego : oo widzisz to jest ta co tak zapiernicza z ciężarami. jest lepsza niż nie jeden koleś na siłowni Oczywiście pytanie padło kiedy przyjdę na siłownię w bluzce na ramiączkach i krótkich spodenkach .

spadł mi przy ściąganiu talerz 20 kg na palec u ręki trochę się krew polała

-----------------------------------------------------------------

TRENING:

1. uginanie nóg na maszynie
47,5kg / 47,5kg x15 (+2,5kg)
2. rozpiętki
17,5kgx15 / 20kgx13 (+2,5kg)
3.przenoszenie sztangielki
15kgx15 / 18kgx13* (+3kg)
4. Unoszenie sztangielek bokiem
5kg / 5kg x15
5. Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia
5kg / 5kg x15
6. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki
40kgx15 / 40kgx13 (+2,5kg)
7. Klasyczny martwy ciąg
65kg / 65kg x15 (+3 powtórzenia )
8. Uginanie ramion ze sztanga
22,5kg / 22,5kg x15
9. Francuskie wyciskanie
12,5kg / 12,5k x15
10. Wspięcia na palce w siadzie
25kg / 25 x25 (+5powtórzeń)

po trening:
aero : 21 min

UWAGI:
* musiałam pytać które sztangielka to powyżej 15kg bo nigdy nie używałam .przykra wiadomość bo teraz są skoki co 3 kg.

-----------------------------------------------------------------
DIETA:
1. jajka, orzechy, ogórki zielone
2. kurczak, orzechy, kalafior
3. jajka, olej lniany , warzywa
4. serek wiejski , orzechy, warzywa
5. whey , olej lniany, warzywa

------------------------------------------------------------------

Obli staram się

Marta to dopiero początek z ciężarami w tych obwodach. ponad miesiąc mi pozostał . nie wyobrażam sobie końcówki

Dawid już się mogę doczekać połowy lipca jestem bardzo ciekawa co wymyśliłeś a hasło Treca idealnie pasuję
myślę , że jeszcze Cię zaskoczę z mc

Kasiula
dziękuję . Dasz radę wystarczy wierzyć i sumiennie przykładać się do diety i treningów


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-06-14 13:33:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Fajnie tak spotkać znajomego, który w dodatku zauważa pozytywne zmiany
Paluszek niech sie goi

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kurde ale ty masz siłe, w tych obwodach to nie jeden koles by wymiekł, w sumie ja tez bym nawet chyba nie dał rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ann jak tal dalej pójdzie, to szybko Szefową przebijesz z tymi ciężarami

Szacuneczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
o ja p i e r ... Ann :O
Fajnie się prezentuje nie tyle brzuch a tyłeczek, masakra
Dobra robota, mam nadzieję że też taki tyłek będę mieć!!!
świruję :D

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Aga mam nadzieję , że częściej będę widywać go na siłowni bo miałabym w tedy liczyć na pomoc przy ciężarach bo inaczej mogę liczyć na takich , że szkoda gadać , a brat często mnie rozśmiesza w nie odpowiednich momentach

Marian jest to bardzo męczący trening ale myślę , że duży wpływ ma tutaj psychika . ja nawet nigdy nie wiem jaki mam ciężar na sztangach po prostu dokładam 2,5/5kg

Marta oj szefowej to ja nigdy nie przebiję

"Silna kobieta potrafi podnieść w martwym ciągu i przysiadzie 2x wagę swojego ciała, i wycisnąć na klatkę wagę swojego ciała." = lubię ten cytat który szefowa ma w profilu.

koxamanas dzięki moja sylwetka dopiero się kształtuję

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-06-14 21:42:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Ann ale zapierniczasz z ciężarami, podobaja mi sie te obwody, może za jakiś czas ściągnę. Z aero też się ładnie rozkręciłaś Moje aero staje się coraz bardziej nieprzyjemne, choć bardzo lubię pedałować, to zniechęca mnie brak tlenu na sali gdzie pedałuję.......wentylacja chyba wcale nie działa, klimy brak, okna pozabijane;-/, ale nie ma co za dużo narzekać - najważniejsze, że mam dostęp do rowerka

Pozdrawiam!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osiagnac cel do 8 lipca

Następny temat

domowy atlas

WHEY premium