SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ann/rekompozycja str.104/redukcja-zdj.str.76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85864

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Dzień 9______10.07.2010______ SOBOTA-WOLNA

TRENING:
rowerek stacjonarny : 55 min
miałam ochotę na rowerek chociaż wciąż czekam na dzień kiedy będę mogła iść sobie pobiegać

----------------------------------------------------------------

DIETA:
1. jajka, ogórki zielone ,orzechy
2. serek wiejski ,orzechy, łyżeczka wheya, ogórki zielone
3. kurczak, kalafior, truskawki
TRENING
4 płatki owsiane,jajka,jabłko ,ogórek zielony
5. whey,orzechy,warzywa

-----------------------------------------------------------------

Lena
Dawid to dobrze , że jesteś zadowolony
Myślę , że mi po prostu potrzebny jest sen , dzisiaj wcześniej położę się i nareszcie wyśpię


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-07-10 20:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Ann dziś sobie po raz pierwszy zerknęłam do Twojego dziennika i podoba mi się przemiana widać, że trening przynosi efekty a przecież o to chodzi a co do owoców....to ja też mam w ogrodzie swoje aż żal, że nic z tego nie mogę zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
wiesz ja nie twierdze ze kobiety nie powinny cwiczyc silowo bo sama cwicze ale chodzi mi o to ze nie powinny przesadzac bo z góry sorry ale np twoje ręce na ostatnich fotkach przypominają mi muskulaturą malego faceta . Fajnie jak babka ma troszke mięsni ale co za duzo to nie "zdrowo". Jeżeli chodzi o moj poziom estetyki to alexxa bardzo ladnie wyglądala

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
"muskulaturą malego faceta"

to jakich Ty facetów spotykasz?

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
każdy ma inne priorytety, ja nie widzę sensu o tym dyskutować jeśli Ann o to nie prosi.. bo i po co? Jeśli ona naprawdę chce ćwiczyć to i tak będzie to robić, proste

Niektórzy robią to nie dlatego żeby komuś się podobało, tylko dla własnej satysfakcji

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Bez jaj kobiety bez soku nie mają szans przypominać faceta, nawet małego Po za tym nie liczą się ramiona tylko cała sylwetka dopóki wygląda kobieco nie ma czego krytykować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Huanito czy Ty przeglądałaś chociaż dziennik Alexxy? Ona nie machała różowymi hantelkami!I wydaje mi się, że masy mięśniowej ma więcej od Ann. No i sorry ale jednak startowała już mając fajną sylwetkę i właściwie to musiała ją tylko dopracować. Spójrz na to jak Ann się zmienia - dla mnie widać po prostu ciężką pracę i zmiana jest na duży plus (w krótkim czasie to osiągnęła) więc trudno tu dyskutować na temat tego czy Ann ma lepszą sylwetkę czy gorszą od Alexxy! Może za rok będze wyglądała identycznie jak Alexxa a może będzie chciała utrzymać to co ma teraz i nie nam to oceniać. Każdy z nas jest inny i ma inne ciało. Liczy się to żeby nad nim pracować i nie dążyć na siłę do jakiegoś ideału estetyki.

Zmieniony przez - terco w dniu 2010-07-11 17:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Huanita, ja się dołączam do pytania Odina Nie wiem jakich Ty widujesz facetów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem w jakim celu ta dyskusja, skoro Ania nie wstawiła jeszcze ani razu fotki całej sylwetki.
Więc jak tu można mówić o braku estetyki, dysproporcji i tym podobnych?
Estetyka wiążę się z pewną harmonią. A harmonia to współgranie ze sobą całości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Huanita to forum sportowe, Ann wstawiła zdjęcie z napinką zeby pokazać miesnie ktore ma jak kazda ćwiczącą osoba. Jedna na pewno na ma ich za dzuo, wcale na luzie ich nie widac, chyba ze za punkt wyjścia przyjmujesz osoby z rekami pokrytymi tylko tłuszczem, z zerowymi śladami miesni.
Ann ma wciąż większy poziom BF, co moze dodawać wielkości jej rękom i stad to "wrażenie" zobaczysz jak schudnie jaka będzie drobna

Zmieniony przez - obliques w dniu 2010-07-13 19:21:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osiagnac cel do 8 lipca

Następny temat

domowy atlas

WHEY premium